1:3
1:3
- : -

FbC Jazzmani Žatec - ASK Lovosice - LFP 2:8
20. Viktor Milyan, 33. Viktor Milyan - 5. Ladislav Čermák, 12. Šimon Pešta, 16. Šimon Pešta, 21. Martin Pešta, 24. Tomáš Ultsch, 25. Šimon Pešta, 26. Martin Pešta, 31. Šimon Pešta; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Erich Kellermann; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Denis Ali ? - Adam Žák ?; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:3;
32:51
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan, asistoval Matěj Hrádek (2:8).
30:49
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Jan Pošík (1:8).
29:51
Vyloučen hráč Adam Jelínek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:02
Vyloučen hráč Jan Říha družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za bránění ve hře.
25:49
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Ladislav Čermák (1:7).
24:14
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta bez asistence (1:6).
24:00
24:00
23:51
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch, asistoval Ladislav Čermák (1:5).
20:31
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Tomáš Ultsch (1:4).
19:53
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan, asistoval Tomáš Kučera (1:3).
15:48
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Martin Pešta (0:3).
12:00
12:00
11:56
04:28
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ladislav Čermák, asistoval Šimon Pešta (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Erich Kellermann.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Adam Žák; hráči v poli: Tomáš Ultsch, Jaromír Mareš, Ladislav Čermák, Martin Pešta, Šimon Pešta
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Michal Hotěk, Jan Vápeník, Jan Říha, Jan Volráb, Ondřej Kuvík