5:6
2:4
- : -

Fbc Orel Nové Město na Moravě - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 7:10
1. Martin Kršek, 1. Adam Starý, 2. Adam Starý, 2. Martin Kršek, 5. Adam Starý, 15. Adam Starý, 26. Adam Starý - 5. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 6. Lukáš Mühlfait, 6. Šárka Kudlová, 7. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 8. Adam Bureš, 9. Adam Křepinský, 15. Lukáš Mühlfait, 18. Jan Holas, 22. Jan Holas, 26. Jan Holas; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Žváček ? - Tomáš Vondra ?, Matěj Fridrich ?; po třetinách: 5:6, 2:4;
26:00
25:55
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Adam Starý, asistoval Jakub Svatoň (7:10).
25:43
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Holas bez asistence (6:10).
24:08
Vyloučen hráč Lukáš Mühlfait družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
21:42
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Holas, asistoval Adam Křepinský (6:9).
19:10
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
18:10
Vyloučen hráč Filip Mareček družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:31
14:41
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Mühlfait, asistoval Adam Bureš (6:7).
14:25
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Adam Starý, asistoval Martin Kršek (6:6).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Fridrich družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
13:00
13:00
08:28
Timeout Fbc Orel Nové Město na Moravě
08:28
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Křepinský, asistoval Adam Schlaichert (5:6).
07:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Bureš, asistoval Lukáš Mühlfait (5:5).
06:29
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval Adam Křepinský (5:4).
05:05
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Šárka Kudlová, asistoval Adam Bureš (5:3).
05:00
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Mühlfait, asistoval Barbora Vávrová (5:2).
04:19
04:15
01:55
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Martin Kršek, asistoval Adam Starý (4:0).
01:47
00:25
00:23
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Martin Kršek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jan Kolář, Adam Schlaichert, Adam Křepinský, Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jan Holas