2:1
3:5
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Spartak Pelhřimov 5:6
1. Vojtěch Grodl, 12. Lukáš Mühlfait, 14. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 14. Adam Bureš, 25. Lukáš Mühlfait - 13. Patrik Mynařík, 19. Patrik Mynařík, 22. Martin Sviták, 23. David Jelínek, 25. Matěj Jirků, 25. Matěj Jirků; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Fridrich ? - Aleš Václavík ?, Sebastian Pavlas ?; po třetinách: 2:1, 3:5;
26:00
24:56
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Mühlfait, asistoval Jan Holas (5:6).
24:40
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Matěj Jirků bez asistence (4:6).
24:33
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
24:33
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Matěj Jirků, asistoval Patrik Mynařík (4:5).
22:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil David Jelínek, asistoval Jakub Matějů (4:4).
21:58
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Sviták bez asistence (4:3).
18:26
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík, asistoval Maxmilián Škoda (4:2).
16:54
Vyloučen hráč Jan Kolář družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
13:59
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Bureš bez asistence (4:1).
13:41
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval Adam Křepinský (3:1).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Sebastian Pavlas družstva Spartak Pelhřimov
13:00
13:00
12:55
11:56
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Mühlfait, asistoval Jan Kolář (2:0).
00:47
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Grodl, asistoval Adam Křepinský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jan Kolář, Adam Schlaichert, Adam Křepinský, Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jan Holas