2:3
3:3
- : -

Florbal Telč - TJ Sokol H. Brod 7:9
7. Lukáš Tripal, 8. Karel Kremlička, 28. Jan Pokorný, 30. Ruyman Jackwerth, 31. Kryštof Mráz, 41. Jan Pokorný, 42. Kryštof Mráz - 6. Václav Strašík, 11. Daniel Vorlíček, 13. Josef Žáček, 23. Josef Žáček, 25. Vít Pecen, 25. Vít Pecen, 36. Josef Žáček, 38. Martin Kolář, 39. Vít Pecen; rozhodčí: David Podařil - Petr Kadlec; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Thorovský ? - Jakub Hozlár ?; po třetinách: 2:3, 2:3, 3:3;
45:00
41:57
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Kryštof Mráz bez asistence (7:9).
40:37
Vyloučen hráč David Pátek družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za sekání.
40:10
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Jan Pokorný, asistoval Václav Prokop (6:9).
38:06
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Vít Pecen, asistoval Zdeněk Kadlec (5:9).
37:38
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Martin Kolář, asistoval Josef Žáček (5:8).
35:33
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Josef Žáček, asistoval Vít Pecen (5:7).
30:43
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Kryštof Mráz, asistoval Václav Prokop (5:6).
30:00
30:00
29:57
Trestné střílení družstva Florbal Telč neproměnil Marek Novotný.
29:11
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Ruyman Jackwerth, asistoval Jan Pokorný (4:6).
27:33
24:42
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Vít Pecen, asistoval Josef Žáček (2:6).
24:10
22:43
Vyloučen hráč Václav Strašík družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za sekání.
22:13
15:00
15:00
13:03
Vyloučen hráč Václav Venzhöfer družstva TJ Sokol H. Brod na 2 minuty za blokování hokejky.
12:14
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Josef Žáček bez asistence (2:3).
10:20
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Daniel Vorlíček, asistoval Vít Pecen (2:2).
07:59
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Karel Kremlička, asistoval Marek Novotný (2:1).
06:36
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Lukáš Tripal, asistoval Ruyman Jackwerth (1:1).
05:59
Branku družstva TJ Sokol H. Brod vstřelil Václav Strašík, asistoval Vít Pecen (0:1).
05:20
Trestné střílení družstva TJ Sokol H. Brod neproměnil Josef Žáček.
02:45
Vyloučen hráč Václav Prokop družstva Florbal Telč na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Podařil a Petr Kadlec.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H. Brod: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Filip Lébl, Daniel Vorlíček, Zdeněk Kadlec, Josef Žáček, Vít Pecen