1:6
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - Kanonýři Kladno 1:9
15. Ondřej Dejm - 2. Dominik Prudil, 2. Jakub Lahoda, 12. Petr Burgr, 14. Kryštof Mirčevský, 15. Matěj Čika, 16. Jakub Bohuslávek, 19. Matěj Čika, 19. Dominik Prudil, 26. Jan Trkovský; rozhodčí: Dominik Dolejš - Hynek Mošna; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Adam Balík ? - Martin Procházka ?; po třetinách: 0:3, 1:6;
26:00
25:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Trkovský, asistoval Matěj Čika (1:9).
18:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Prudil, asistoval Hugo Hübner (1:8).
18:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Čika, asistoval Hynek Holakovský (1:7).
15:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Hugo Hübner (1:6).
15:04
Vyloučen hráč Martin Šmíd družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
14:57
14:09
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Ondřej Dejm, asistoval Štěpán Kovács (1:4).
13:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Kryštof Mirčevský, asistoval Jakub Bohuslávek (0:4).
13:00
13:00
11:55
Vyloučen hráč Lukáš Slepička družstva Sokol Rudná na 2 minuty za špatné střídání.
11:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Petr Burgr, asistoval Šimon Procházka (0:3).
05:39
Vyloučen hráč David Blažek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Lahoda, asistoval Hugo Hübner (0:2).
01:18
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Hynek Mošna.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Petr Krejčík, Jakub Šolle, Šimon Procházka, Petr Burgr, Ferdinand Tomášek