3:4
1:1
- : -

EMCO Cholerics - IBK Svatý hole Kladno B 6:7pn
10. Štěpán Wagenknecht, 15. Jakub Hajník, 20. Michal Kadlec, 21. Štěpán Wagenknecht, 29. Jan Kadlec, 36. Jan Kadlec - 11. Tomáš Prchal, 19. Jan Juklíček, 24. Ondřej Kujan, 26. Jiří Hloušek, 26. Tomáš Hušák, 34. Pavel Habada, N Jiří Bareš; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Michal Holan ? - Lukáš Mach ?; po třetinách: 2:1, 3:4, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno B hráč Matouš Vlasák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno B hráč Jiří Bareš a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva EMCO Cholerics hráč Jan Kadlec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva EMCO Cholerics hráč Michal Kadlec , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
42:45
Timeout EMCO Cholerics
35:15
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Jan Kadlec, asistoval Michal Kadlec (6:6).
33:20
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Pavel Habada, asistoval Václav Juklíček (5:6).
30:00
30:00
28:46
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Jan Kadlec, asistoval Pavel Uher (5:5).
25:47
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Tomáš Hušák, asistoval Ondřej Kujan (4:5).
25:06
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Jiří Hloušek, asistoval Václav Juklíček (4:4).
23:55
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Ondřej Kujan, asistoval Tomáš Hušák (4:3).
20:37
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Štěpán Wagenknecht, asistoval Pavel Uher (4:2).
19:10
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Jan Kadlec (3:2).
18:56
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Jan Juklíček, asistoval Michal Šmíd (2:2).
15:00
15:00
14:28
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Jakub Hajník, asistoval Pavel Uher (2:1).
10:17
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Tomáš Prchal, asistoval Pavel Habada (1:1).
09:42
02:26
Vyloučen hráč Tomáš Prchal družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za vysoká hokejka.