1:5
3:1
- : -

Panthers Praha C POWER - Prague Tigers B 4:8
19. Daniel Bendík, 36. Daniel Bendík, 37. Kamil Sedlák, 38. Daniel Bendík - 6. Tomáš Táborský, 11. Tomáš Táborský, 17. Zbyněk Prokšan, 19. Bohuslav Novák, 19. Zbyněk Prokšan, 23. Tomáš Novotný, 24. František Novák, 43. Miroslav Neumann; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 4 + Martin Eckstein OS:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Ondřej Svoboda ? - Alexandr Ščiklin ?; po třetinách: 0:2, 1:5, 3:1;
45:00
44:34
Vyloučen hráč Martin Eckstein družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nesportovní chování.
44:34
Vyloučen hráč Martin Eckstein družstva Panthers Praha C POWER - osobní trest.
42:38
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Miroslav Neumann, asistoval Petr Kašpárek (4:8).
40:00
Timeout Panthers Praha C POWER
40:00
Vyloučen hráč Zbyněk Pšenička družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání.
37:29
Timeout Prague Tigers B
37:29
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Bendík, asistoval Jiří Krůšek (4:7).
36:29
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Kamil Sedlák, asistoval Ondřej Svoboda (3:7).
35:59
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Daniel Bendík, asistoval David Ghali (2:7).
30:00
30:00
29:28
Vyloučen hráč David Ghali družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:46
Vyloučen hráč Kamil Sedlák družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
23:32
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil František Novák, asistoval Bohuslav Novák (1:7).
22:34
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Petr Kašpárek (1:6).
21:32
Trestné střílení družstva Prague Tigers B neproměnil Zbyněk Pšenička.
18:46
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Zbyněk Prokšan, asistoval Tomáš Táborský (1:5).
18:29
18:05
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Bohuslav Novák, asistoval Jan Jeřábek (0:4).
16:59
15:00
15:00
10:22
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Bohuslav Novák (0:2).
08:58
Vyloučen hráč Martin Eckstein družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:15
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Zbyněk Pšenička (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kokeš a Jan Hós.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers B:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha C POWER: brankář: Ondřej Svoboda; hráči v poli: Dalibor Baručák, Martin Eckstein, Daniel Škvor, Kamil Sedlák, Vít Novotný