2:0
3:0
- : -

Kanonýři Kladno - TJ Sokol Královské Vinohrady C 9:0
4. Veronika Bartošová, 4. Jessica Keszi, 8. Jessica Keszi, 9. Barbora Hyková, 16. Barbora Hyková, 23. Natálie Tonová, 31. Daniela Semencová, 32. Daniela Semencová, 35. Natálie Tonová; rozhodčí: Ondřej Jícha - Ondřej Rosický; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Siskosová ? - Kateřina Pokorná ?; po třetinách: 4:0, 2:0, 3:0;
36:00
34:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Natálie Tonová, asistoval Barbora Hyková (9:0).
31:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniela Semencová, asistoval Barbora Hyková (8:0).
30:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniela Semencová bez asistence (7:0).
24:00
24:00
22:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Natálie Tonová, asistoval Dominika Soukupová (6:0).
15:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Barbora Hyková bez asistence (5:0).
12:00
12:00
08:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Barbora Hyková, asistoval Gabriela Krézlová (4:0).
07:48
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C neproměnil Monika Petřeková.
07:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jessica Keszi, asistoval Barbora Hyková (3:0).
03:57
Vyloučen hráč Veronika Krejčová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
03:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jessica Keszi, asistoval Andrea Postolková (2:0).
03:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Veronika Bartošová, asistoval Gabriela Krézlová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Ondřej Rosický.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Lucie Siskosová; hráči v poli: Daniela Semencová, Jessica Keszi, Barbora Hyková, Veronika Bartošová, Andrea Postolková