2:4
1:1
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město B - FbŠ Bohemians B 5:7
1. Daniela Kvasková, 15. Petra Mikešová, 16. Karolína Vondráčková, 27. Karolína Vondráčková, 38. Petra Mikešová - 4. Jarmila Maděrová, 5. Petra Hradečná, 17. Eliška Reischlová, 18. Eliška Reischlová, 26. Kateřina Trymlová, 30. Eliška Reischlová, 36. Eliška Reischlová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Hynek Mošna; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Federica Skuhravá 25 - Štěpánka Neumanová 18; po třetinách: 2:2, 2:4, 1:1;
45:00
44:59
Zápas skončil překvapivým, leč zaslouženým výsledkem. Bohemka si vyšlápla na vedoucí tým ligy, ale po větší část zápasu měla více ze hry a výsledek je tedy zasloužený
44:59
střely: Domací 6; hosté 6
44:10
Tým Tigers si vzal time-out. Mají poslední minutu na 2 goly. Bohužel možný zvrat zápasu překazilo vyloučení
44:09
Vyloučen hráč Barbora Sádková družstva Ivanti Tigers Jižní Město B na 2 minuty za blokování hokejky.
43:57
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město B
43:30
A další krásná akce Bohemky zahájená již na polovině, přesné, prudké přihrávky. A střela opět skončila v náručí brankařky
40:53
Hra přerušena, hráčka Bohemians po zásahu loktem zůstala ležet na zemi
40:00
Tým Tigers je nyní střelecky aktivnější
37:16
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Petra Mikešová, asistoval Martina Skořepová (5:7).
37:16
Krásná individuální akce kapitánky Bohemky od vlastní branky přes celé hřiště skončila přímo v břiše golmanky domacích. A opět se potvrdilo rčeni: nedaš-dostaneš. Tigers nezaváhalo při protiútoku
36:05
Rozhodčí se nedokáží shodnout, kdo zahrál aut, tak je bule za brankou Bohemky
35:55
Prudká přihrávka kapitánky Bohemky byla bolestivě zablokována nastřelenou hráčkou Tigers
35:45
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Jarmila Maděrová (4:7).
35:15
Zašlápnutý balonek na chvíli přerušil hru. hráčka Tigers nedočkavě zahájila buly bez pokynu rozhodčího.
34:25
Zdravíme fanoušky Bohemky u Myšáka
33:40
Tiger mají o 5 hráček méně, ale není to na hřišti vůbec vidět. Běhají chvílemi i ve větším tempu, než pruhovaní
32:50
Krásná útočná akce Bohemky, zakončená přesným umístěním brankářce do břicha.
31:30
Vstup do třetiny zvládla Bohemka lépe, než předchozí dvě třetiny.
30:01
Jsme zvědaví, co přinese třetí třetina. Vydrží Bohemka svůj tlak, nebo poleví a dá Tigers šanci na vyrovnání?
30:00
30:00
29:59
střely: domácí 9; hosté 16
29:28
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Adéla Bočanová (4:6).
29:28
Tato třetina je na střely opravdu bohatá. Z brankařky Tigers není cítit jistota a Bohemka využívá volný úder ke zvýšení náskoku o dva goly
26:37
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Karolína Vondráčková bez asistence (4:5).
26:15
Míček se teď kutálel u branky TIgers, Bohemka nevyužila zaváhání brankařky. A soupeř na to hned reagoval brankou Teď se potvrdilo rčeni: nedáš - dostaneš.
25:53
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kateřina Trymlová, asistoval Adéla Bočanová (3:5).
23:25
Opravdu pěkný florbal, hra se přelévá ze strany na stranu, téměř bez přerušení
21:20
Bohemka se dostává často do šancí, ale pouze každá třetí střela třefí bránu. Tigers jsou na to podobně, i když nemají tolik střeleckých příležitostí
17:55
a máme tu další branku od Bohemky, důraz se vyplácí.
17:53
17:40
Oba týmy hrají hezký florbal, je to pěkná podívaná. Bohemka tlačí, Tigers dokáži rychle přejít do protiútoku
16:10
Bohemka nezaváhala a skutečně krátce po zahájení přesilové hry dává vyrovnávací gol
16:09
15:40
Neodovoleným zákrokem hráčky Tigers má Bohemka šanci na vyrovnání v přesilové hře
15:20
Vyloučen hráč Tereza Sládková družstva Ivanti Tigers Jižní Město B na 2 minuty za blokování hokejky.
15:20
Tigers zahájili druhou třetinu rychlým golem v 10. vteřině, stejně jako na začátku utkání
15:10
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Karolína Vondráčková, asistoval Ivana Hyršlová (3:2).
15:00
15:00
14:59
střely: domácí 8; hosté 10
14:28
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Petra Mikešová, asistoval Daniela Kvasková (2:2).
10:12
Vyloučen hráč Ivana Hyršlová družstva Ivanti Tigers Jižní Město B na 2 minuty za sekání.
04:19
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petra Hradečná, asistoval Petra Wasková (1:2).
03:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jarmila Maděrová, asistoval Pavla Theodosisová (1:1).
00:18
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Daniela Kvasková bez asistence (1:0).