3:1
3:2
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze 7:3
13. Kristýna Kleknerová, 16. Eliška Matějková, 16. Nina Schumannová, 20. Kristýna Kleknerová, 35. Kristýna Kleknerová, 41. Zuzana Tučková, 45. Eliška Matějková - 28. Monika Nerudová, 40. Helena Eichingerová, 41. Monika Nerudová; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Denisa Pechánková; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Vendula Lisá ? - Tereza Popovičová ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 3:2;
45:00
44:33
Skvělá odpověď na velmi tvrdou hru v podání hostí. One touch play, do kuchyně, do příjemna, pocemkamdeš až do prázdné.. potvrzená výhra ;)
44:32
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Matějková, asistoval Kristýna Kleknerová (7:3).
43:30
Hrajeme převážně na polovině soupeřek a kontrolujeme míček
40:40
Skvělá odpověď na zvýšenou aktivitu Bází, snad jim to sebe vítr z plachet
40:39
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková, asistoval Klára Šarochová (6:3).
40:18
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
40:18
Branku družstva Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze vstřelil Monika Nerudová, asistoval Tereza Popovičová (5:3).
39:07
Lůca na půlce zakopla o bílou čáru, přišla o míček a z protiútoku dostáváme druhou branku
39:06
Branku družstva Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze vstřelil Helena Eichingerová, asistoval Renata Kubíčková (5:2).
37:30
Hra Zeber se výrazně zlepšila a malá Klárka Hartmanová se již usmívá - bude to dobré, jdeme si pro 3 body
36:08
Ač se Eliška snažila jak jen to šlo, několik metrů vysokému padajícímu míčku se nedovedla vyhnout a ten ji zasáhl do čela.. bude se rozehrávat volný úder
34:37
Kleky natáhla na půlce a její padající list zapadl právě tak přesně, jak jen bylo třeba, aby z toho byla branka
34:36
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Kristýna Kleknerová, asistoval Zuzana Mochanová (5:1).
30:20
Znovu jsme prohráli úvodní buly, ale rychle jsme získali míček a teď z Ovocných Bází ždímeme šťávu kolem jejich branky
30:00
30:00
29:59
Druhá třetina je za námi. Na začátku jsme odskočily, ale po chvíli se hra vyrovnala a spíš než florbalovou krásu přináší bojovný výkon na obou stranách. Musíme doufat, že naše holky od třetí třetiny předvedou kompaktnější výkon, budou více na míčku a nebudou přistupovat na fyzické pojetí florbalu soupeřek.
28:45
Výkon Zeber rozplakal i malou Klárku Hartmanovou... tak holky zaberem!
27:50
a je tam :(
27:49
Branku družstva Florbalová akademie MB-B-Ov.Báze vstřelil Monika Nerudová, asistoval Lenka Bendlová (4:1).
25:46
Jsme v pěti, znovu jsme se ubránili. Teď by to chtělo strávit pár vteřin i na útočné polovině, protož FA MB B Ov.-B se dostávají do tempa a zavání to brankou v naší síti
23:50
Ála má dnes stejný "ice time" na hřišti i na trestní lavici
23:27
Vyloučen hráč Anh Vu Hong družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
22:37
Tůča si teď řídila hru hlasitými pokyny a několik diváků bude muset vyhledat ušní ambulanci
19:12
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Kristýna Kleknerová, asistoval Eliška Jandová (4:0).
18:20
.. teď se mi nechce nic psát, ale hraje se
16:00
A hned z další akce zvyšujeme už na 3:0! Nina je v brankovišti velmi silná a teď jen prokázala, proč je obávanou kanonýrkou Zebří
15:59
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nina Schumannová, asistoval Zuzana Tučková (3:0).
15:42
Tleskáme... tohle mělo myšlenku i provedení.. krásná akce, kvůli kterým se na florbal chodí
15:41
15:01
Tak buly jsme nezvládli...
15:00
15:00
14:59
Končí první třetina, která nám přinesla jednu branku, několik zajímavých momentů a hezkých soubojů. Až si hráčky oddychnou, určitě bude opět vzrušující být přítomen tomuto utkání..
12:13
Střela, dorážka, gól a hala je ve varu
12:12
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Kristýna Kleknerová, asistoval Zuzana Tučková (1:0).
10:00
Kapučíno z automatu ve vestibulu haly je d´v poměru cena/výkon spektakulární
08:05
Lůca předvedla technicky zdařilou ránu bekhendem a jen díky skvělému zákroku brankářky je stav stále nerozhodný.
03:00
Zebry se pokusily zaskočit soupeřky hrou v šesti, ovšem sudí si dal pět a jedna dohromady a je z toho oslabení.
02:57
Vyloučen hráč Anh Vu Hong družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za špatné střídání.
01:58
Hraje se ve vysokém tempu a na obou stranách si obě brankářky připsaly důležitý zákrok.
00:01
Po kvalitní rozcvičce je zde příslib kvalitního utkání. Diváci i já u notebooku se už těšíme.