1:0
1:4
- : -

Panthers Praha B - Prague Tigers B 2:4
9. Ondřej Urbánek, 17. David Doležal - 16. Martin Beneš, 22. Marek Rybák, 25. Bedřich Horčík, 26. Roman Sixta; rozhodčí: Tomáš Lambert Hošťálek - Jan Brychnáč; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Brabec ? - Ondřej Feix ?; po třetinách: 1:0, 1:4;
26:00
25:04
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Roman Sixta, asistoval Jakub Kapras (2:4).
24:25
Timeout Panthers Praha B
24:25
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Bedřich Horčík, asistoval Vojtěch Fritz (2:3).
21:16
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Marek Rybák, asistoval Jakub Kapras (2:2).
19:55
Vyloučen hráč Jakub Neuberg družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:52
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil David Doležal, asistoval Jáchym Hlaváč (2:1).
15:48
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Martin Beneš, asistoval Radek Šach (1:1).
13:00
13:00
08:38
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Ondřej Urbánek, asistoval Jakub Neuberg (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Lambert Hošťálek a Jan Brychnáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers B:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Tomáš Brabec; hráči v poli: Jáchym Hlaváč, David Doležal, Vojtěch Marek, Jakub Neuberg, Matěj Merkner