1:0
2:2
- : -

Sport Eden Beroun - FbC Red Dragons Hořovice 3:2
6. Šimon Velechovský, 24. Šimon Velechovský, 26. Matěj Vrzal - 15. Jakub Zajíček, 24. Petr Matzner; rozhodčí: Petr Kolář - Václav Patera; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Bubeník ? - Jitka Pichlíková ?; po třetinách: 1:0, 2:2;
26:00
25:26
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Matěj Vrzal bez asistence (3:2).
23:24
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Šimon Velechovský bez asistence (2:2).
23:08
Timeout Sport Eden Beroun
23:08
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Petr Matzner, asistoval Jakub Zajíček (1:2).
17:05
Vyloučen hráč Vojta Lesák družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:21
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jakub Zajíček, asistoval Ondřej Zbahna (1:1).
13:00
13:00
07:25
Vyloučen hráč Tomáš Bubeník družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za špatné střídání.
06:26
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
05:04
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kolář a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice:
00:00
Line-up domácích Sport Eden Beroun: brankář: Jan Bubeník; hráči v poli: Dominik Náhlík, Matěj Vrzal, Barbora Žežulková, Michal Janoušek, Šimon Velechovský