1:0
1:2
- : -

FT Sokol Praha-Břevnov - FKÚ Ovocné Báze 3:2pn
29. Jakub Milion, 43. Jonáš Volf, N Miloš Poživil - 35. Miroslav Repčík, 45. Petr Kořínek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Jan Brak; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Hrbek ? - Jan Řechtáček ?, Jan Procházka 1, Jan Řechtáček ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč Michal Vlasák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Miloš Poživil a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč Ondřej Kubelka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Vojtěch Šust a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč Petr Kořínek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Jonáš Volf a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:07
Timeout FKÚ Ovocné Báze
44:07
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Petr Kořínek, asistoval Jiří Novák (2:2).
42:32
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jonáš Volf, asistoval Tomáš Pilař (2:1).
34:29
Vlastní branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miroslav Repčík (1:1).
30:28
Vyloučen hráč Adam Pažout družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
28:32
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jakub Milion bez asistence (1:0).