4:0
6:1
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - FBC Šluknovsko Česká Lípa 10:1
4. Jan Bräuer, 5. Jan Bräuer, 6. Jan Bräuer, 12. Martin Horn, 13. Jan Bräuer, 16. Marek Sochor, 18. Marek Sochor, 21. Marek Sochor, 22. Matěj Macák, 24. Jan Bräuer - 24. David Kraus; rozhodčí: Jan Vanik - David Vosála; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Váca 4 - Miroslav Horváth 10; po třetinách: 4:0, 6:1;
24:00
23:40
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Jan Vilímek (10:1).
23:23
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil David Kraus, asistoval Jan Drozd (9:1).
21:37
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák, asistoval Jan Bräuer (9:0).
20:28
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor bez asistence (8:0).
17:51
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor bez asistence (7:0).
15:00
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Martin Horn (6:0).
12:28
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Antonín Flachs (5:0).
12:00
12:00
11:47
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Martin Horn, asistoval Vojtěch Duda (4:0).
05:54
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Vojtěch Duda (3:0).
05:28
Vyloučen hráč Antonín Flachs družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hra rukou.
04:49
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Martin Horn (2:0).
03:48
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Petr Slánský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vanik a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Matyáš Fanderlik, Martin Tejnor, Filip Cobl, Jakub Bareš, David Kraus