2:2
3:1
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FBC Šluknovsko Česká Lípa 5:3
4. Daniel Tattermusch, 5. Daniel Beníšek, 16. Adam Manas, 21. Samuel Synek, 22. Daniel Tattermusch - 4. Martin Tejnor, 7. Filip Cobl, 15. Nick Reiser; rozhodčí: David Vosála - Jan Vanik; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Leština 12 - Miroslav Horváth 10; po třetinách: 2:2, 3:1;
24:00
21:13
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa
21:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Tattermusch, asistoval Samuel Synek (5:3).
20:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Samuel Synek, asistoval Erik Veselý (4:3).
15:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Adam Manas, asistoval Daniel Beníšek (3:3).
14:55
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Nick Reiser, asistoval Jan Drozd (2:3).
12:00
12:00
06:55
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Filip Cobl bez asistence (2:2).
04:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Beníšek bez asistence (2:1).
03:58
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Martin Tejnor bez asistence (1:1).
03:04
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Tattermusch, asistoval Daniel Beníšek (1:0).
02:28
Vyloučen hráč Jan Drozd družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vosála a Jan Vanik.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Matyáš Fanderlik, Martin Tejnor, Filip Cobl, Jakub Bareš, David Kraus
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Adam Manas, Erik Veselý, Adam Suchý, Lukáš Lukavec, Petr Švec