1:5
1:3
- : -

Snipers Třebíč - Hippos Žďár n/S. 3:11
9. Michal Šípka, 18. Martin Švanda, 32. Luboš Niederhofer - 3. Matěj Zich, 5. Matěj Zich, 7. Martin Paseka, 16. Adam Neubauer, 23. Matěj Zich, 25. Jiří Kraus, 26. Matěj Zich, 28. Filip Boháček, 34. Jiří Kraus, 35. Jiří Kraus, 37. Adam Neubauer; rozhodčí: Jiří Vrána - David Podařil; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: David Pikola ?, Martin Večeřa ?, David Pikola ? - Daniel Křesťan ?; po třetinách: 1:3, 1:5, 1:3;
45:00
36:11
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Adam Neubauer, asistoval Matěj Zich (3:11).
35:03
Vysočinský expres přináší: průběžný stav utkání play-off 1. dorostenecké ligy 1. SC Tempish Vítkovice 11:1 Hippos Žďár n/S.
34:12
Hippos už se zase rozjel a sází tam jen gól za druhým.
34:11
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jiří Kraus, asistoval Martin Paseka (3:10).
33:29
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jiří Kraus, asistoval Filip Boháček (3:9).
32:21
"Stojíte tam zas jak hydrantí!" Na domácí střídačce to zase vře.
31:38
Dlouhý nákop za obranu hostí zachytil Niederhofer, pokoupal si Křesťana a zasunul mu k levé tyčce.
31:36
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Luboš Niederhofer, asistoval Martin Švanda (3:8).
30:43
Během přestávky jsme mohli vidět velké taktické manévry.
30:01
Večeřa si na míček ani nešáhnul a už se zase putuje zpátky na střídačku.
29:33
Udělat provaz? Pro Křesťana žádný problém! Leckterá gymnastka by mohla závidět.
28:48
Divákům jistě neunikne, že v týmu modrobílých došlo ke změně v sestavě.
27:38
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Večeřa družstva Snipers Třebíč
27:37
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Boháček, asistoval Jakub Svoboda (2:8).
27:17
Hlásíme obecné ohrožení pořadatelského stolku! Pěška odchází ze souboje jako vítěz.
26:50
Jednoruční dribling opět třebičským nic nepřinesl...
25:21
Pokyn vlastního trenéra: "Nespěchej s tím, nespěchej!" Macháček neuposlechl a poslal dlouhou přihrávku dopředu, tu se štěstím zachytil Zich a loupnul jí pod domácího brankáře.
25:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Matěj Zich, asistoval František Macháček (2:7).
24:58
Pěška ve vyložené šanci, ale jeho projektil svůj cíl nenašel... Velká škoda!
24:07
Vypadalo to na drama, ale nakonec z toho máme celkem jednoznačný průběh.
24:06
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jiří Kraus, asistoval Matěj Zich (2:6).
22:59
22:20
Horák se chtěl podívat Křesťanovi pod pokličku jeho brankářského umění, ale bohužel rozhodčí jeho snahu ocenili dvouminutovým trestem.
22:19
Vyloučen hráč Rudolf Horák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:01
Oba rozhodčí se hlásí, asi nám chtějí něco říct. To se za chvilku dozvíme.
21:29
Křesťanův úspěšný zákrok!
21:11
Hippos zodpovědně brání a zatím soupeře k ničemu nepustil.
20:14
Ztroskotání na základní znalosti pravidel znamená, že Třebíč ztrácí míček a Žďár má rozehrávku.
19:43
Bude drama? Můžeme očekávat třebíčský tlak a další branku? To se dozvíme během dalších minut.
19:42
Timeout Snipers Třebíč
19:42
Vyloučen hráč Martin Paseka družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
17:48
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Švanda bez asistence (2:4).
17:24
Modrobílá šlechta se usadila na soupeřově polovině a snaží se vytvořit další střeleckou příležitost. Podaří se domácím vstřelit druhou branku?
16:35
Buchtela rozbíhal na rychlý protiútok, ale nikdo ze spoluhráčů jeho úmysl nevystihl.
15:58
Ta štípla! Horák obětavým zákrokem nastavil své tělo proti střele Paseky a s mohutným zasyčením odešel na domácí střídačku.
15:03
To je lauf! Pětiminutová taktická porada se žďárskému týmu očividně vyplatila a máme tu další branku.
15:02
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Adam Neubauer bez asistence (1:4).
15:00
15:00
Dramatickou první třetinu máme za sebou a všichni přítomní fanoušci se již těší na další část.
15:00
Poměr střel po 1. třetině: chybějící data
15:00
13:36
Třebíč sice během přesilové hry tlačila, ale největší šanci měl hostující Kraus.
12:51
"Rozhoď si to do střely, do pytle!", a tak domácí stále kombinují bez střely.
12:15
Éterem zní otázka: "Daj nebo nedaj?"
12:00
Vyloučen hráč Filip Boháček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
11:38
Na domácí střídačce to vře! Hosté zatím v klidu.
11:18
Tvrdý souboj u mantinelu!
10:26
Paseka teď sebral míček ze vzduchu hokejkou jako jablíčko ze stromu a následně založil další útok hostujícího týmu.
10:02
Domácí Pěška zatím nejaktivnějším hráčem při napadání soupeřovi rozehrávky.
09:09
Obranému valu Třebíče se zatím daří blokovat křižné přihrávky žďárského týmu.
08:05
"Rozhoď to na Luboše!", a tak Šípka neuposlechl pokynů trenéra, vzal to na sebe a vstřelil první gól svého týmu na tomto turnaji.
08:04
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Michal Šípka, asistoval Luboš Niederhofer (1:3).
07:18
Rozepře na střídačce domácích o to, kdo vrátí kelen zpět pořadatelům.
06:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Paseka, asistoval Filip Boháček (0:3).
06:44
Buchtela se snažil bezmyšlenkovitě vyhodit z vlastního pásma a nakonec založil celkem pohledou útočnou akci.
05:55
Střela Třebíče... ale jen do zadního mantinelu!
05:29
Žďár tlačí, ale jeho největším soupeřem je zatím přenost střelby.
04:55
Slovy trenéra domácích: "Konečně nějaká střela pěkná!"
04:33
02:03
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Matěj Zich, asistoval Filip Boháček (0:1).