4:0
6:1
- : -

FK Slovan J.Hradec - FK Santos - Jiskra Třeboň 12:6
5. Vítězlsav Šádek, 11. Vítězlsav Šádek, 15. Tomáš Dofek, 20. Jonáš Řípa, 22. Tomáš Dofek, 25. Hynek Hák, 29. Tomáš Dofek, 30. Vítězlsav Šádek, 32. Tomáš Dofek, 35. Václav Šalek, 36. Vítězlsav Šádek, 39. Martin Blížil - 5. Jan Podolák, 9. Jan Podolák, 13. Jan Podolák, 13. Jan Podolák, 13. Tomáš Hroděj, 28. Martin Záruba; rozhodčí: Ondřej Zajíček - Jakub Holický; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Barbora Smolíková ?, Petr Vitoň ? - Jakub Kovanda ?; po třetinách: 2:5, 4:0, 6:1;
39:00
38:36
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Blížil, asistoval Petr Vitoň (12:6).
35:16
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vítězlsav Šádek, asistoval Jakub Roh (11:6).
34:17
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Václav Šalek, asistoval Daniel Danyi (10:6).
32:59
Vyloučen hráč Adam Říha družstva FK Santos - Jiskra Třeboň na 2 minuty za blokování hokejky.
31:52
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Daniel Danyi (9:6).
29:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vítězlsav Šádek bez asistence (8:6).
28:55
27:10
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil Martin Záruba, asistoval Jan Podolák (6:6).
26:00
26:00
24:00
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Hynek Hák, asistoval Martin Blížil (6:5).
21:15
19:25
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jonáš Řípa, asistoval Daniel Danyi (4:5).
14:34
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Vitoň družstva FK Slovan J.Hradec
13:00
13:00
12:53
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil Tomáš Hroděj, asistoval Jan Faktor (2:5).
12:30
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil Jan Podolák, asistoval Ondřej Michal (2:4).
12:03
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil Jan Podolák bez asistence (2:3).
11:44
Vyloučen hráč Vítězlsav Šádek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
10:30
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vítězlsav Šádek, asistoval Hynek Hák (2:2).
08:33
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil Jan Podolák, asistoval Tomáš Hroděj (1:2).
04:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vítězlsav Šádek, asistoval David Dušek (1:1).
04:29
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil Jan Podolák, asistoval Filip Holický (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Zajíček a Jakub Holický.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Santos - Jiskra Třeboň:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Barbora Smolíková; hráči v poli: Martin Blížil, Bára Matějková, David Dušek, Jonáš Řípa, Vítězlsav Šádek