3:0
2:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FBC Autel Český Těšín 5:3
17. David Slončík, 17. David Slončík, 18. Aleš Gobel, 25. Aleš Gobel, 28. Aleš Gobel - 4. Martin Buják, 27. Tomasz Grycz, 34. Filip Klimek; rozhodčí: Andrej Bílek - Lukáš Vaněk; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Hadwiger ? - Filip Karas ?; po třetinách: 0:1, 3:0, 2:2;
36:00
33:53
Branku družstva FBC Autel Český Těšín vstřelil Filip Klimek, asistoval Vojtěch Svoboda (5:3).
33:16
Vyloučen hráč Jonáš Dej družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
32:07
Vyloučen hráč Petr Buják družstva FBC Autel Český Těšín na 2 minuty za sekání.
27:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Aleš Gobel, asistoval David Toman (5:2).
26:56
Branku družstva FBC Autel Český Těšín vstřelil Tomasz Grycz, asistoval Jan Punčochář (4:2).
24:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Aleš Gobel, asistoval Jonáš Dej (4:1).
24:00
24:00
19:25
Vyloučen hráč Jorik Jančar družstva FBC Autel Český Těšín na 2 minuty za sekání.
17:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Aleš Gobel, asistoval David Slončík (3:1).
16:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil David Slončík, asistoval Patrik Altman (2:1).
16:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil David Slončík, asistoval David Toman (1:1).
12:00
12:00
03:15
Branku družstva FBC Autel Český Těšín vstřelil Martin Buják, asistoval Jorik Jančar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Autel Český Těšín:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Šimon Hadwiger; hráči v poli: Matěj Přindiš, Jonáš Dej, David Toman, Aleš Gobel, David Slončík