4:0
5:0
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ - TJ Olympia Bruntál 11:2
1. Ondřej Nýč, 11. Ondřej Nýč, 13. Ondřej Nýč, 20. Radovan Kufa, 23. Radovan Kufa, 24. Petr Laco, 25. Ondřej Nýč, 29. František Pavlík, 30. Radovan Kufa, 33. František Pavlík, 34. Radovan Kufa - 9. Jakub Lang, 11. Dominik Oltyán; rozhodčí: Daniel Gebauer - Mai Ngoc Tran; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jiří Doležal ? - Roman Skalický ?; po třetinách: 2:2, 4:0, 5:0;
36:00
33:14
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Radovan Kufa, asistoval Ondřej Nýč (11:2).
32:20
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil František Pavlík, asistoval Jonáš Borovský (10:2).
29:18
28:45
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za sekání.
28:08
24:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Ondřej Nýč, asistoval Radovan Kufa (7:2).
24:00
24:00
23:43
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Petr Laco, asistoval Jonáš Borovský (6:2).
22:00
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Radovan Kufa, asistoval Šimon Toška (5:2).
19:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Radovan Kufa bez asistence (4:2).
17:15
Vyloučen hráč Viktor Zatloukal družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:59
12:00
12:00
10:54
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Jakub Lang (2:2).
10:43
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Ondřej Nýč bez asistence (2:1).
08:14
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang bez asistence (1:1).
00:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Ondřej Nýč, asistoval Šimon Toška (1:0).
00:42
Vyloučen hráč Josef Černý družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Gebauer a Mai Ngoc Tran.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Olympia Bruntál: brankář: Roman Skalický; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Josef Černý, Jakub Lang, Viktor Zatloukal, Dominik Oltyán