0:4
3:1
- : -

FBC OLD Beerboys TJ Libina - 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B 3:9
25. Jan Trefil, 29. Ondřej Vlček, 31. Ondřej Vlček - 2. Martin Svoboda, 4. Roman Švancer, 5. Miroslav Holenka, 8. Martin Svoboda, 14. Daniel Miczek, 16. Roman Švancer, 21. Tomáš Svoboda, 24. Tomáš Svoboda, 26. Petr Tomeček; rozhodčí: Břetislav Staněk - Ondřej Sojka; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Pavel Váňa ? - Milan Bučko ?; po třetinách: 0:4, 0:4, 3:1;
36:00
35:30
davča zwingerů zdraví svuj funclub xdd
30:51
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Ondřej Vlček, asistoval Jan Trefil (3:9).
28:17
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Ondřej Vlček, asistoval Tomáš Hrubý (2:9).
25:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Petr Tomeček, asistoval Roman Švancer (1:9).
24:55
Branku družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina vstřelil Jan Trefil, asistoval Lukáš Vrána (1:8).
24:00
24:00
23:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Tomáš Svoboda, asistoval Tomáš Matlenga (0:8).
20:07
15:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Roman Švancer bez asistence (0:6).
13:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Daniel Miczek, asistoval Petr Tomeček (0:5).
12:19
Dnešní utkání sleduje 1 slečna, 2 kluci na stolku, 2 chlapci mimo stolek, hráč číslo 76 domácích z trestné lavice, 1 maličká holčička ze střídačky hostí, kde se taktéž nacházejí 4 střídající hráči. Dále utkání přihlíží 5 stídajících hráčů Libiny, 1 brankář Vítkovic a v neposlední řadě rozhodčí v červeném dresu a druhý v zeleném dresu. Děkujeme!!
12:00
12:00
10:53
Vyloučen hráč Lukáš Vrána družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina na 2 minuty za nesportovní chování.
07:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Martin Svoboda, asistoval Miroslav Holenka (0:4).
06:50
Vyloučen hráč Jan Trefil družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina na 2 minuty za hrubost.
06:50
Vyloučen hráč Jan Trefil družstva FBC OLD Beerboys TJ Libina na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Miroslav Holenka, asistoval Petr Tomeček (0:3).
03:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Roman Švancer, asistoval Daniel Miczek (0:2).
01:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Martin Svoboda, asistoval Zdeněk Fojt (0:1).