2:3
0:2
0:1

TJ Sokol Královské Vinohrady - IBK Hradec Králové 5:6p
3. Kristýna Vejvodová, 11. Nikola Bursová, 18. Radka Kylarová, 31. Tereza Trunečková, 40. Adéla Skalická - 34. Sabina Labudová, 37. Eliška Buchalová, 39. Sabina Labudová, 48. Anna Miholová, 54. Denisa Drahokoupilová, 67. Denisa Dunajčáková; rozhodčí: Martin Jirka - Jan Šubrt; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 24 - Tereza Tománková 14; po třetinách: 3:0, 2:3, 0:2, 0:1;
70:00
Komentář asistenta domácích, pana Doubka:" Velmi vyrovnané utkání dvou vyrovnaných týmů. V první půli zápasu jsme získali snadné vedení a poté co soupeř prolomil střeleckou smůlu, se skóre vyrovnalo. Ve druhé půli zápasu nám totálně odešla hra směrem dopředu a díky tomu soupeř zvítězil. Děkujeme soupeři za férový zápas a těšíme se do Hradce."
70:00
Komentář trenéra hostí pana Janečka:"Skvělý zápas, první půlku až příliš moc respektu, v druhé půlce úspěšné dotahování. Nic není hotovo, uvidíme se zítra. Díky soupeři za kvalitní zápas a mým holkám za bojovnost, která snad bude ještě lepší.
66:38
66:38
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Sabina Labudová (5:6).
65:35
Nahození Vejvodové se snažila umístit Skalická, ale bohužel u toho stála v brankovišti.
64:00
Dunajčáková přehnala svůj důraz a nabídla tak SKV šanci v přesilovce.
63:52
Vyloučen hráč Denisa Dunajčáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
63:48
Nervydrásající to je.
62:01
Iniciativu teď přebírá Hradec a tlačí se více do šancí.
59:36
Labudouvá ve 100% šanci promáchla a pak už se o vše postaraly domácí obránkyně.
57:47
Nejprve byla v šanci domácí Kutnarová, z toho nic nebylo jenom break a ten končí v rukou Kuchyňkové.
57:00
Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
53:58
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Drahokoupilová, asistoval Denisa Dunajčáková (5:5).
53:58
A máme vyrovnáno. Tvrdou střelu Dunajčákové ještě Kuchyňková vyrazila. Na dorážku Drahokoupilové už nedosáhla.
52:45
Domácí Vejvodová vyslala na Tománkovou pěknou tvrdou střelu, hostující gólmanka však vytáhla reflexivní zákrok a likviduje.
51:00
Faul na Trunečkovou na chvíli tupí hostující nápor.
50:14
Vejvodová teď hodně vypomáhá do obrany, asi je to s tím Hradeckým napadáním potřeba.
50:01
Ve větší šanci teď domácí Kutnarová, jen kdyby měla o kousek delší hokejku..
49:22
Další schovaná střela Buchalové, ta je dneska opravdu při chuti.
47:38
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Eliška Buchalová (5:4).
47:38
Miholová další dorážkou nepohrdla a snižuje na rozdíl jediné branky.
46:53
Sladkovská ztratila balón a holky z Hradce šly 2 na 1, Domácí Skalická skvěle zaklekla do bloku, tady by byla Kuchyňková krátká.
46:10
Po střele Mihulové dorážela ze vzduchu Buchalová, ale branku netrefila.
45:53
Tvrdý zákrok na Kutnarou, řekl bych hraniční...
42:50
Dobisíková vypíchla rozehrávku Hradce, prostrčila na Kutnarovou, ta střílela z jedničky, ale hostující gólmanka se zvládla svěle přesunout a kryje.
42:00
Hostující Hazuková povzbuzuje své spoluhráčky a hlas má teda fakt silnej.
40:20
A začínáme pěkně zostra. Labudová už už sahala po hattricku, Kuchyňková razantně proti.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: SKV 9 - HK 8
39:59
Statistické okénko Alči Žižkové: V druhé třetině z celkového počtu 21 střeleckých pokusů na bránu mířilo 43%, 24% bylo mimo a 33% zablokováno. U soupeře vypadá statistika následovně: Celkem 26 pokusů. 30% na bránu, 12% mimo a domácí hráčky zablokovaly 58%
39:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Adéla Skalická, asistoval Anežka Dobisiková (5:3).
39:52
Tak to byl poctivej šatnář! Skalická se prosazuje střelou skoro od půlicí čáry.Nutno říct, že jí to leťelo celkem slušnou rychlostí.
38:45
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Denisa Drahokoupilová (4:3).
38:45
A zadělává se nám tu na pěkné drama. Hradec nakopli přesilovky a je zpátky v zápase.
37:25
Miholová (HK) teď dorážela do prázdné brány, bohuželpro ní, jen do tyče. V zápětí unikala Honzová, ale v jasné šanci netrefila ani bránu.
36:27
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Anna Miholová (4:2).
36:27
Přesilovka nic, ale následné, nenápadné nahození Buchalové kočí za Kuchyňkovou. Asi to chudák neviděla.
35:03
Další nabídka přesilové hry pro HK. Hostující hráčky teď sypou na Kuchyńkovou jednu střelu za druhou, ale ta má zatím zavřeno.
34:09
Vyloučen hráč Radka Kylarová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:12
33:12
Nakonec i Hradec využívá svou početní převahu. Labudová prostřelila Kuchňkovou na bližší tyč.
32:52
Domácí Skalická teď skvěle podržela míček v oslabení a našetřila vteřinky.
32:02
Vyloučen hráč Tereza Trunečková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
32:02
Trunečková nezvládla emoce a vstřelený gól se rozhodla oslavit na trestné lavici. Snad vychladne a nebude už tak hrubá.
30:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Trunečková, asistoval Nikola Bursová (4:0).
30:48
Trunečková svižnou střelou od pravého mantinelu využívá přesilovku.
30:00
Sekyrka jak od Jánošíka. Teď by si SKV určitě přálo povedenější přesilovku než byla tra první.
29:37
Vyloučen hráč Zuzana Volejníková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
28:22
Pěkná střela Bursové a další skvělý zákrok Tománkové.
27:30
Hradec teď špatně střídal, toho si všimla Vejvodová, nabila Šádkové, ale hostující gólmanka byla proti.
25:46
Hradec si přivezl do Prahy spoustu fanoušků, kteří své hráčky mohutně povzbuzují. Mají dokonce buben! Jediný buben na tribuně SKV má bývalá skvělá útočnice Nejmanová!
24:22
Teď se toho na hřišti moc nedělo, nahoru, dolu, samá ztráta.
20:50
Kylarová teď ukázala jak to umí nohama a krásně se prokličkovala na útočnou polovinu. Čeští fotbalisti by se po včerejším výprasku možná mohli něco přiučit.
20:00
20:00
19:59
Střely na bánu v první třetině: SKV 5 - HK 10.
19:59
Statistické okénko Alči Žižkové: V první třetině z celkového počtu 16ti střeleckých pokusů na bránu mířilo 31%, 25% bylo mimo a 44% zablokováno. U soupeře vypadá statistika následovně: Celkem 25 pokusů. 40% na bránu, 24% mimo a domácí hráčky zablokovaly 36%.
17:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Radka Kylarová, asistoval Kristýna Vejvodová (3:0).
17:29
Domácí rozehráli z rohu, Kylarová střílí a po teči hostující obránkyně končí míček za bezmocnou Tománkovou.
16:36
Labudová po rychlém breaku jen do připravené Kuchyňkové.
14:17
Hradec má teď více ze hry i víc zakončení. Že by SKV zkoušelo staré, osvědčené:" Povolíš - přitáhneš"?
13:25
Hostující Buchalová teď byla v rychlém sledu ve dvou šancích. První likviduje Kuchyňková, druhá nemíří mezi tyče.
11:30
Střela Dunajčákové (Hradec) pouze do boční síťky.
10:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Bursová, asistoval Anna Kutnarová (2:0).
10:58
V přesilovce to sice nevyšlo, ale hned v zápětí se prosazuje domácí Bursová tvrdou střelou pod horní tyč!
08:35
Po tvrdším zákroku u mantinelu vyloučena hostující Dunajčáková. SKV se při přesilovce dostalo zatím k jednomu zakončení, které od Vejvodové končí daleko a vysoko, opravdu vysoko
08:33
Vyloučen hráč Denisa Dunajčáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
05:30
Domácí Trunečková prošla z obrany krásnou kličkou, její dlouhá přihrávka však nenašla adresáta a tak se míčku ujímá Hradec.
03:29
Po nahození se Hradec tlačil hned do dvou zakončení z brankoviště. Domácí gólmanka zatím odolává.
02:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Petra Honzová (1:0).
02:01
SKV se ujímá vedení. Po chytré přihrávce Honzové zpoza brány se prosazuje Vejvodová backhandovou střelou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Tereza Tománková; hráči v poli: Jitka Romančáková, Lenka Řezníčková, Sabina Labudová, Denisa Drahokoupilová, Denisa Dunajčáková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Tereza Trunečková, Barbora Sladkovská, Kristýna Vejvodová, Petra Honzová, Radka Kylarová