3:3
2:7
- : -

BLACK ANGELS - PSN Tatran Střešovice 7:16
12. Matouš Burian, 13. Filip Rulíšek, 23. Tomáš Čáslava, 25. Filip Rulíšek, 28. Filip Rulíšek, 42. Filip Rulíšek, 54. Martin Obuškevič - 3. Ondřej Sádlo, 8. Jonáš Kreysa, 9. Jan Pojar, 10. Dalibor Švéda, 11. Jonáš Kreysa, 18. Pavel Sládeček, 24. Pavel Šimeček, 31. Jonáš Kreysa, 33. Jonáš Kreysa, 49. Jonáš Kreysa, 49. Zbyšek Piták, 50. Filip Langer, 53. Jonáš Kreysa, 54. Tomáš Navrátil, 58. Jonáš Kreysa, 60. Zbyšek Piták; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 3, Jiří Procházka 32 - Vojtěch Šimůnek 36, Lukáš Kříž 1; po třetinách: 2:6, 3:3, 2:7;
60:01
Komentář trenéra hostí pana Menharta: Výborný nástup do utkání, vlažnější prostřední část a třetí třetina opět v naší režii. Těším se na další zápas ve vyhecované atmosféře.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Zalubila: Takhle nemůžeme vstoupit do zápasu proti soupeři, jakým Tatran je. Z druhé třetiny máme na čem stavět. Zítra budeme lepší!
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 17:20
59:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Tomáš Navrátil (7:16).
57:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Dalibor Švéda (7:15).
53:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič bez asistence (7:14).
53:54
Obuch využil chyby v rozehrávce hostů.
53:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Filip Langer (6:14).
52:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Pavel Šimeček (6:13).
52:09
Druhý hattrick v zápase Kreysy.
51:30
Utkání se již jen dohrává.
49:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer bez asistence (6:12).
48:10
Ztráta domácích v obraně znamená pátý gól Kreysy.
47:56
Nyní se nešťastnou náhodou srazil Čejka s hráčem hostů.
47:35
Utkání je vyhrocené
45:55
Verner nesmyslný faul
44:31
Vyloučen hráč Ronald Gašparík družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
44:31
Blaci si nevytvořili větší šanci během přesilovky.
42:45
Blaci vlétli na Tatran.
42:31
Vyloučen Ronald Gašparík.
41:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Martin Obuškevič (6:9).
41:16
Rulíšek vstřílí čtvrtý gól opět po náhravce Obuškeviče.
34:51
Přál bych si, aby dnes chlapi vyhráli a zítra kluci přijeli přece jen tatran není nehratelný.
34:26
Domácí si žádnou vyloženou šanci během přesilovky nevytvořili, za to málem zahrozil Langer.
32:21
Vyloučen hráč David Kolář družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
32:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Ronald Gašparík (5:9).
32:01
Kreysa nejlepším hráčem utkání dává další gól
31:36
Vyloučen hráč Jakub Vávra družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
31:36
Vyloučen Vávra jde o teprve třetí vyloučení dnešního matche.
30:14
30:14
Kreysa kompletuje hattrick.
27:56
27:17
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Matouš Burian.
27:17
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Kříž družstva PSN Tatran Střešovice
27:10
Utkání je v těchto momentech více vyrovnané než v první třetině.
25:10
Jiří Procházka vytáhl gól tatranu.
24:31
24:31
Rulíšek z první střely prostřeluje Šimůnka..
23:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Pavel Sládeček (3:7).
23:07
Šimeček po přihrávce Sladečka do prázdné.
22:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Matouš Burian (3:6).
22:34
Čáslava prostřeluje Šimůnka.
22:14
Tatran z brejku mimo.
21:15
Oslabení zvládnuto za jedna. Hosté si nic nevytvořili.
19:59
Střely po první třetině 17:12 pro Tatran...
19:15
Vyloučen hráč Martin Obuškevič družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
18:09
Vyloučen hráč Dalibor Švéda družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:09
nesmyslný faul tatranu odměněn za dvě trestné minuty.
17:20
Problémy nám dělá hlavně jedna lajna hostů..
17:08
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Pavel Sládeček, asistoval Šimon Fišer (2:6).
12:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Štěpán Čejka (2:5).
12:40
Další snižující gól tentokrát Fíli Relíška, který dorazil střelu Štěpána Čejky.
11:40
Domácí rozehráli standartku tragicky
11:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Tomáš Čáslava (1:5).
11:21
Aspoň snižující gól Matouše Buriana.
10:46
10:46
Bohužel patý....
09:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Dalibor Švéda, asistoval Jonáš Kreysa (0:4).
09:11
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Procházka družstva BLACK ANGELS
09:11
Tatran je jasně lepší!! :/
08:55
Do prázdné branky se prosazuje Pojar, Blaci jsou zatím ospalí, řekl bych, že Tatran si z nich dělá až srandu......
08:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Pojar, asistoval Jonáš Kreysa (0:3).
07:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Šimon Fišer (0:2).
07:35
Kdyby jsme využívali šance tak neprohráváme již 2:0.....