4:1
2:4
- : -

Florbal Chomutov B - FBC Česká Lípa blue 6:5
8. Michal Suchý, 9. Petr Kříž, 10. Aleš Tenk, 11. Adam Fišer, 13. Tomáš Podubecký, 17. Jan Holovej - 12. Martin Rokos, 16. Michal Tregler, 17. Radim Kaňka, 20. Michal Tregler, 23. Tomáš Benda; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Jakub Fiala ? - Miroslav Horváth ?; po třetinách: 4:1, 2:4;
24:00
23:53
Vyloučen hráč Aleš Tenk družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hra na zemi.
22:40
Timeout FBC Česká Lípa blue
22:40
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Tomáš Benda, asistoval Matěj Ulman (6:5).
19:27
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Michal Tregler, asistoval Marek Melich (6:4).
16:21
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jan Holovej, asistoval Adam Fišer (6:3).
16:15
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Radim Kaňka, asistoval Martin Rokos (5:3).
15:15
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Michal Tregler, asistoval Matyáš Flekl (5:2).
14:56
Vyloučen hráč Otta Čapek družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:54
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Tomáš Podubecký, asistoval Jiří Levý (5:1).
12:00
12:00
11:52
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Martin Rokos, asistoval Matyáš Flekl (4:1).
11:32
Vyloučen hráč Vojtěch Buček družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za špatné střídání.
11:14
Vyloučen hráč Marek Melich družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za hra bez hokejky.
10:50
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Adam Fišer, asistoval Jan Holovej (4:0).
09:38
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Aleš Tenk, asistoval Nela Fojtíková (3:0).
08:22
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Petr Kříž, asistoval Adam Fišer (2:0).
07:38
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Michal Suchý, asistoval Sebastian Minarovič (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Miksánek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa blue: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Michal Hlava, Matyáš Flekl, Marek Melich, Vojtěch Buček, Michal Tregler