0:3
0:1
- : -

Florbal Chomutov - FBC Česká Lípa white 0:4
5. Ladislav Pekárek, 9. Jakub Horák, 9. Ladislav Pekárek, 14. Ondřej Knespl; rozhodčí: Michal Honíšek - David Macoun; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Adam Schindler 11 - Daniel Jukl 12; po třetinách: 0:3, 0:1;
16:28
Vyloučen hráč Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za hrubost.
13:24
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ondřej Knespl, asistoval Tomáš Volevecký (0:4).
12:00
12:00
08:54
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek bez asistence (0:3).
08:28
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Jakub Horák bez asistence (0:2).
04:56
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Jakub Horák (0:1).
04:30
Vyloučen hráč Libor Sýkora družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
02:27
Vyloučen hráč Jan Zátka družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Honíšek a David Macoun.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa white: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Jakub Horák, Ladislav Pekárek, Jan Zátka, Ondřej Volek, Tomáš Volevecký