1:0
9:1
- : -

FBC Česká Lípa white - Tatran Mocní Tuleni Podbořany 10:1
7. Ladislav Pekárek, 13. Jan Zátka, 13. Oliver Šulc, 14. Ladislav Pekárek, 16. Václav Drahoš, 17. Tomáš Volevecký, 17. Jan Zátka, 19. Jan Zátka, 20. Tomáš Rampouch, 21. Jan Zátka - 22. Matěj Krajc; rozhodčí: David Macoun - Michal Honíšek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Daniel Jukl 5, Milan Švajcr 3 - Adam Šulik 10; po třetinách: 1:0, 9:1;
21:05
Branku družstva Tatran Mocní Tuleni Podbořany vstřelil Matěj Krajc, asistoval René Chodura (10:1).
20:13
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Jan Zátka, asistoval Ladislav Pekárek (10:0).
19:27
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Tomáš Rampouch, asistoval Michaela Mazurová (9:0).
18:48
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Jan Zátka, asistoval Daniel Jukl (8:0).
16:51
16:15
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Tomáš Volevecký, asistoval Michaela Mazurová (6:0).
15:15
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Václav Drahoš, asistoval Ondřej Volek (5:0).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Milan Švajcr družstva FBC Česká Lípa white
13:20
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Jan Zátka (4:0).
12:45
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Oliver Šulc, asistoval Tomáš Volevecký (3:0).