1:0
4:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - FbK Horní Suchá 7:2
4. Petr Vítovec, 15. Martin Kašík, 20. Adam Gábor, 38. Filip Šubert, 39. Patrik Maryniok, 40. Michal Šubert, 42. Martin Kašík - 32. Nikolas Urbančík, 34. Patrik Maryniok; rozhodčí: Vít Morkes - Ondřej Nowak; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ivo Sikora ?, Vít Lukáč ? - Ondřej Kelnar ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 4:2;
45:00
41:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Martin Kašík, asistoval Šimon Soukup (7:2).
41:25
Vyloučen hráč Ondřej Murín družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za bránění ve hře.
39:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Michal Šubert, asistoval Filip Šubert (6:2).
38:55
Vlastní branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Patrik Maryniok (5:2).
37:30
Vyloučen hráč Michal Červeňák družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
37:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Filip Šubert, asistoval Ondřej Murín (4:2).
33:59
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Patrik Maryniok, asistoval Pavel Roszka (3:2).
32:37
Vyloučen hráč Martin Kašík družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za hra rukou.
31:53
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Nikolas Urbančík, asistoval Lukáš Šurik (3:1).
30:00
30:00
28:58
Vyloučen hráč Adam Gábor družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za bránění ve hře.
22:43
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Lukáč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
19:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Adam Gábor, asistoval Šimon Soukup (3:0).
15:00
15:00
14:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Martin Kašík, asistoval Petr Vítovec (2:0).
03:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Petr Vítovec, asistoval Adam Gábor (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Ondřej Nowak.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Ondřej Kelnar; hráči v poli: Milan Mašurka, Michal Červeňák, Patrik Maryniok, Lukáš Šurik, Nikolas Urbančík
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Ondřej Murín, Filip Šubert, Šimon Soukup, Martin Kašík, Adam Gábor