5:5
- : -
FBS Olomouc

FBC ORCA KRNOV - FBS Olomouc 9:6
15. Ondřej Janáč, 16. Matyáš Směšný, 27. Adam Juřina, 28. Jakub Mičlo, 31. Ondřej Janáč, 35. Jakub Kelemen, 40. Jakub Mičlo, 45. Jakub Mičlo, 45. Jakub Mičlo - 3. Jaromír Šenkeřík, 33. Tomáš Skoupil, 34. Jaromír Šenkeřík, 37. Tomáš Skoupil, 39. Šimon Borik, 43. Tomáš Skoupil; rozhodčí: Václav Killar - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Matěj Kortiš 25 - Michael Hruška 15; po třetinách: 1:1, 3:0, 5:5;
45:00
44:37
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Mičlo, asistoval Adam Juřina (9:6).
44:00
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Mičlo bez asistence (8:6).
43:06
Vyloučen hráč Jakub Kořenek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání.
42:28
Timeout FBS Olomouc
42:21
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Šimon Borik (7:6).
39:58
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Mičlo, asistoval Matyáš Směšný (7:5).
38:01
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Šimon Borik bez asistence (6:5).
36:53
34:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Kelemen, asistoval Albert Ranostaj (6:3).
33:56
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jaromír Šenkeřík, asistoval Rostislav Pavlíček (5:3).
32:40
30:27
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Janáč, asistoval Štěpán Čevela (5:1).
30:00
30:00
27:04
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Mičlo bez asistence (4:1).
26:28
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Adam Juřina bez asistence (3:1).
24:46
Vyloučen hráč Dušan Soušek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
18:20
Vyloučen hráč Šimon Borik družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Matyáš Směšný, asistoval Jakub Mičlo (2:1).
15:00
15:00
14:33
Vyloučen hráč Petr Rožnovský družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:06
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Janáč, asistoval Adam Juřina (1:1).
12:25
Vyloučen hráč Jaromír Šenkeřík družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
08:05
Trestné střílení družstva FBC ORCA KRNOV neproměnil Štěpán Čevela.
02:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jaromír Šenkeřík, asistoval Šimon Borik (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: Vojtěch Sedlák, Matouš Balner, Jakub Kořenek, Pavel Matějů, Lukáš Frydrych