2:1
0:2
- : -

Floor Maniacs Mělník - FBC Hornets Praha 4:3
8. Svatopluk Čech, 12. David Vetešník, 21. Milan Beneš, 23. Martin Štajnc - 18. Kamil Kaiser, 27. Lukáš Kaiser, 28. Lukáš Kaiser; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Jan Šubrt; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Robotka ? - Jan Majzner ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 0:2;
36:00
35:13
Vyloučen hráč Lukáš Kaiser družstva FBC Hornets Praha na 2 minuty za sekání.
35:13
Kaiser teď bohužel hatí šance svého týmu na vyrovnání, je poslán na dvě minuty za sekání.
34:24
Timeout FBC Hornets Praha
34:24
Hornets dali hlavy dohromady během timeoutu, nechme se překvapit, co vymyslí.
33:43
Kuba teď nádherně vyslal svého spoluhráče do brejku, ten ovšem neposedný balón nedokázal zpracovat, stav je stále 4:3 pro Mělník.
32:11
Hornets tlačí a snaží se z přesilové hry vytěžit gól.
30:41
Vyloučen hráč Petr Robotka družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za hra na zemi.
30:41
Robotka teď převedl sice parádní skluz, za který by se nemusel stydět ani Tomáš Řepka, byl ovšem mimo brankoviště, a proto dostává oprávněně dvouminutový trest.
28:46
Tribuny se nám pomalu plní... ovšem jen dalšími týmy z tabulky.
27:32
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Lukáš Kaiser, asistoval Ondřej Krejza (4:3).
27:32
A tak pozor, vypadalo to na jednostrannou záležitost v podání Mělníku, ale Kaiser utkání opět dramatizuje a už je to opět jen o jednu branku.
26:20
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Lukáš Kaiser, asistoval Pavel Kuchynka (4:2).
26:20
Kaiser si teď položil gólmana Mělníku a doslova ho vykoupal střelou do prázdné brány.
25:00
Mělník teď šetři cenné vteřinky v oslabení.
24:00
24:00
23:59
Vyloučen hráč Jaroslav Truksa družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za nesportovní chování.
22:53
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Martin Štajnc, asistoval Milan Beneš (4:1).
22:53
Mělník proměňuje své asi desáté přečíslení dva na jednoho, kdy se Štajnko s prvotním zaváháním přeci jen trefuje. Beny krásná asistence.
20:45
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Milan Beneš, asistoval Jakub Šmucr (3:1).
20:45
Beny zkušeně zvyšuje náskok svého týmu střelou á la jednoruč.
20:20
Majzner teď skvěle zakročil svou levačkou a drží svůj tým.
19:29
Zdá se, že Mělník ve svém tlaku polevil a na hřišti je to znát, Hornets se více a více dostávají do šancí.
17:52
Kaiser se nekompromisně trefuje z předbrankového prostoru backhandovou střelou a snižuje stav utkání na 1:2.
17:51
Branku družstva FBC Hornets Praha vstřelil Kamil Kaiser, asistoval Petr Šimek (2:1).
17:23
Vyloučen hráč Eduard Chlebovský družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za sekání.
16:11
Eda teď krásně vystihl protihráče a ještě stihl podpořit útok a vyslat pumelici na Majznera.
12:01
Do první části vlétli lépe Mělničtí, kteří díky dvěma brankám určují tempo zápasu.
12:00
12:00
11:17
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil David Vetešník, asistoval Milan Tvrdík (2:0).
10:32
Milna Beneš teď předvedl parádní střídání, střela, náhra, blok a zase střela, zkrátka pastva pro oči.
07:52
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Svatopluk Čech, asistoval Jaroslav Truksa (1:0).
07:52
Po výběhu Truksy ještě stihl míček tečovat Katczinski a poslal ho za záda bezmocného gólmana hostí.