1:1
1:2
- : -

FbC Asper Šumperk - TJ Postřelmov 3:4
6. Jan Mannl, 18. Jan Mannl, 29. Jan Mannl - 2. Marek Stříž, 24. Marek Stříž, 30. Ondřej Stratil, 36. Ondřej Stratil; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Eliáš Lipenský ? - Marek Havlíček ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:2;
36:00
35:24
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Ondřej Stratil, asistoval Václav Holík (3:4).
29:46
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Ondřej Stratil, asistoval Marek Stříž (3:3).
28:02
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Antonín Harapát (3:2).
24:00
24:00
23:34
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Marek Stříž, asistoval Ondřej Stratil (2:2).
17:58
13:04
Vyloučen hráč Václav Holík družstva TJ Postřelmov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
05:40
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Karel Mareček (1:1).
04:33
Vyloučen hráč Ondřej Stratil družstva TJ Postřelmov na 2 minuty za sekání.
01:46
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Marek Stříž, asistoval Dominik Schwarzer (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Postřelmov:
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: David Eliáš Lipenský; hráči v poli: Ondřej Sitta, Viktor Patsch, Karel Mareček, Jan Mannl, Antonín Harapát