3:3
0:4
- : -

Floor Maniacs Mělník - Floorball Club FALCON B 3:9
13. Svatopluk Čech, 15. Jaroslav Truksa, 17. Jakub Šmucr - 1. Jakub Škrdla, 3. Vojtěch Řádek, 14. Ondřej Veselý, 15. Jakub Škrdla, 23. Ondřej Veselý, 27. Jakub Škrdla, 35. Vojtěch Řádek, 35. Vojtěch Řádek, 36. Josef Jandourek; rozhodčí: Vít Voltr - Jan Šubrt; vyloučení: 3:2 + Antonín Dalibor 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Robotka ? - Jan Bušina ?; po třetinách: 0:2, 3:3, 0:4;
36:00
35:50
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Josef Jandourek, asistoval Jakub Škrdla (3:9).
35:50
Marnotratný pokus Mělníku v šesti lidech trestá Falcon do prázdné brány.
35:24
Vyloučen hráč Dominik Resl družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:47
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Josef Jandourek (3:8).
34:47
Už sedmý bod Řádka decimuje Mělník, Kde se to v něm bere, ptáme se?
34:32
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Škrdla (3:7).
31:37
Pokus o dlouhé vyhození Robotky nevyšel, bylo až příliš dlouhé.
29:32
Vyloučen hráč David Vetešník družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za bránění ve hře.
29:28
Beneš teď neuvěřitelně zrychlil na dvou metrech a svým cupitavým krokem a rozdal náhru do strany, nic z toho ale nakonec nebylo.
28:50
Přesilovka Mělníku je neuspořádaná, zatím moc soupeřovu branku neohrozili.
27:06
Vyloučen hráč Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za hrubost.
27:06
Beer se zlobí na rozhodčí, že by měl být jeho faul klasifikován jako podražení a ne hrubost, ale dvě minuty jsou to tak jako tak.
26:31
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Řádek (3:6).
26:31
Rádek sbírá body jak na běžícím páse.
24:32
Zdá se, že zdejší parkety činí týmům značné problémy se zpracováním balónků... není se čemu divit, pamatují císaře pána.
24:00
24:00
22:58
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Ondřej Veselý, asistoval Vojtěch Řádek (3:5).
22:58
Robotka teď dostává hodně smolný gól pod jeho tělem, je si vědom svého pochybení.
21:11
Katczinski teď připravil krásnou šanci pro Truksu, ten ovšem již poněkolikáté v tomto zápase míjí.
20:05
Resl teď zaváhal v obraně, ale svou chybu posléze dokázal napravit a ještě připravil šanci spoluhráči. Gólové oslavy z toho ovšem nejsou.
19:22
Vyloučen hráč Dominik Šonský družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:37
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Jakub Šmucr, asistoval Svatopluk Čech (3:4).
16:37
Po kontaktu gólmana hostí musel být ošetřen přítomným zdravotníkem.
14:58
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Jaroslav Truksa bez asistence (2:4).
14:58
Po jednom gólu na každé straně během 6 vteřin, fíííha.
14:52
14:20
Truksa klepl gólmana do rukou, i když už měl míček pod kontrolou, tento zákrok ovšem zůstává nepotrestán a lavička Falconu se zlobí.
14:00
Hra se stále více kouskuje drobnými a závažnějšími fauly.
13:07
13:07
Veselý už při hře 5 na 5, opět posílá svůj tým do dvoubrankového vedení.
12:30
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Svatopluk Čech, asistoval Jaroslav Truksa (1:2).
12:30
Katczinski teď na středu nikým nehlídán přeci jen z dlouhé přesilovky snižuje na 1:2.
12:00
12:00
10:53
Mělník se vlivem dobrého přistupování Falconu nedokáže dostat do soustavnějšího tlaku a dokonce hrozí z protiútoků.
10:20
Truksa z dobré pozice míjí branku o dobrých 5 metrů.
08:08
Vyloučen hráč Antonín Dalibor družstva Floorball Club FALCON B na 5 minut za hrubost.
08:08
A je to tady, po dalším souboji přichází 5 minutový trest za hrubost. Snad nezačnou padat červené karty...
07:55
Eda teď vystihl nahrávku do prázdné a sám ještě stačil atakovat branku soupeře.
06:54
Vidíme spoustu tvrdých soubojů, uvidíme kam utkání vyeskaluje.
06:00
Vyloučen hráč Dominik Šonský družstva Floor Maniacs Mělník na 2 minuty za blokování hokejky.
05:48
Falcon je zatím jasně lepší a to hlavně díky zdvojenému napadání.
03:50
Tímto bychom chtěli pozdravit odchovance Neratovic Milana Beneše.
02:47
00:16
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Jakub Škrdla bez asistence (0:1).