2:0
2:4
- : -

DDM Dynamo Teplice - FBC Česká Lípa 5:6
7. Dominik Drobný, 17. Jan Doležal, 21. Richard Strejcovský, 35. Matěj Rabel, 43. Vojtěch Strejcovský - 7. Josef Hanzalík, 10. Jan Spilka, 33. Jan Spilka, 33. Jiří Astaloš, 36. Matěj Kroupa, 39. Tomáš Ort; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Král; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Daniel Žák 21 - Vojtěch Nechvíle 20; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:4;
42:40
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Jan Doležal (5:6).
38:52
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tomáš Ort, asistoval Josef Hanzalík (4:6).
35:42
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Matěj Kroupa, asistoval Jan Spilka (4:5).
34:47
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Matěj Rabel, asistoval Jan Doležal (4:4).
32:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jiří Astaloš, asistoval Jan Spilka (3:4).
32:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Spilka, asistoval Matěj Kroupa (3:3).
30:00
30:00
Střely: Č. Lípa - 8, Teplice - 10
30:00
23:09
Vyloučen hráč Jan Dudek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:55
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Jakub Zeleník (3:2).
16:05
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Doležal, asistoval Vojtěch Strejcovský (2:2).
15:00
15:00
Střely: Č. Lípa - 12, Teplice - 6
15:00
12:45
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
09:03
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Spilka, asistoval Josef Hanzalík (1:2).
06:15
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Dominik Drobný, asistoval Matěj Rabel (1:1).
06:06
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Josef Hanzalík, asistoval Zdeněk Petrák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Král.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Daniel Žák; hráči v poli: Petr Šnejdar, Jan Bartoš, Vojtěch Strejcovský, Marek Šnobr, Jan Doležal