2:7
3:5
- : -

FBC Liberec B - DDM Dynamo Teplice 6:15
7. Jonáš Volhejn, 26. Jakub Stejskal, 28. Matěj Třešňák, 31. Jonáš Volhejn, 33. Jakub Smutník, 37. Filip Radostný - 6. Vojtěch Strejcovský, 12. Jan Doležal, 15. Jakub Zeleník, 16. Jakub Zeleník, 18. Jan Doležal, 19. Jan Doležal, 25. Vojtěch Strejcovský, 26. Vojtěch Strejcovský, 28. Petr Šnejdar, 30. Jakub Zeleník, 35. Petr Šnejdar, 36. Jan Doležal, 39. Jakub Zeleník, 42. Vojtěch Strejcovský, 45. Jan Doležal; rozhodčí: Michal Reczai - Michal Král; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Petr Chlad 30 - Daniel Žák 18; po třetinách: 1:3, 2:7, 3:5;
44:44
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Doležal, asistoval Vojtěch Strejcovský (6:15).
42:23
Vyloučen hráč Jakub Zeleník družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
41:59
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Jan Doležal (6:14).
40:59
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
40:59
Vyloučen hráč Tomáš Felkl družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
38:06
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Jan Doležal (6:13).
36:31
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Filip Radostný, asistoval Jonáš Volhejn (6:12).
35:09
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Doležal, asistoval Petr Šnejdar (5:12).
34:29
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šnejdar, asistoval Vojtěch Strejcovský (5:11).
32:39
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Smutník, asistoval Roman Kopecký (5:10).
30:50
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jonáš Volhejn, asistoval Ondřej Bím (4:10).
30:00
30:00
29:59
Střely Teplice: 15 Liberec: 9
29:45
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník bez asistence (3:10).
29:45
Z rychlého brejku padl gol
28:00
Tresné střílení je nádherným způsobem využito!
27:56
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Matěj Třešňák z trestného střílení (3:9).
27:28
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šnejdar, asistoval Marek Šnobr (2:9).
25:37
25:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Filip Radostný (2:7).
24:48
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Marek Šnobr (1:7).
20:54
Vyloučen hráč Jan Doležal družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
18:44
Z chybné rozehrávky Liberce hned těží Tepličtí a zvyšují na 6:1
18:43
17:27
15:40
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Richard Strejcovský (1:4).
15:00
15:00
14:59
střely Teplice: 14 Liberec : 8
14:48
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník bez asistence (1:3).
11:40
10:10
Vyloučen hráč Ondřej Bím družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
09:50
Liberecký brankář se rozhodně nenudí.
06:51
Liberec vyrovnává z rychlého brejku.
06:50
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jonáš Volhejn, asistoval Jakub Smutník (1:1).
05:21
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Petr Šnejdar (0:1).
03:40
Teplice stále v útočném pásmu.
02:00
Libereckým se nedaří dostat do útočné poloviny.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Michal Král.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Daniel Žák; hráči v poli: Petr Šnejdar, Vojtěch Strejcovský, Marek Šnobr, Marek Nekuda, Jan Doležal