0:1
0:0
- : -

FBC Došwich Milevsko bílí - TJ NETOLICE 1892 RAFANI 2:3
1. Adam Sláma, 7. Adam Sláma - 3. Václav Křenek, 11. Vladimír Soukup, 15. Václav Křenek; rozhodčí: Ondřej Zajíček - Jakub Holický; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Adam Hejný ? - Patrik Reindl ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 0:0;
39:00
36:01
Timeout FBC Došwich Milevsko bílí
26:00
26:00
14:54
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil Václav Křenek, asistoval Roman Blažíček (2:3).
13:00
13:00
12:31
Vyloučen hráč Lubomír Silvestr družstva FBC Došwich Milevsko bílí na 2 minuty za hra rukou.
10:21
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil Vladimír Soukup, asistoval Václav Křenek (2:2).
06:46
Branku družstva FBC Došwich Milevsko bílí vstřelil Adam Sláma, asistoval Milan Krtek (2:1).
02:19
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil Václav Křenek, asistoval Jakub Štohanzl (1:1).
00:26
Branku družstva FBC Došwich Milevsko bílí vstřelil Adam Sláma bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Zajíček a Jakub Holický.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ NETOLICE 1892 RAFANI: brankář: Patrik Reindl; hráči v poli: Roman Blažíček, Tomáš Baloušek, Václav Křenek, Matyáš Bohoněk, Vladimír Soukup