3:2
1:3
- : -

TJ Lokomotiva Louny - FBC Vipers Most 6:8
2. Jiří Klokočník, 7. Jan Polák, 22. Lukáš Láník, 24. Lukáš Láník, 25. Jakub Hauf, 45. Petr Kolovratník - 4. Tomáš Barna, 6. Tomáš Barna, 12. Tomáš Barna, 18. Patrik Nachmüller, 18. Matyáš Gary Novák, 35. Matěj Kučerka, 40. Matěj Zienert, 45. Matyáš Gary Novák; rozhodčí: Lukáš Čech - David Scholz; vyloučení: 8:3; využití: 1:3; diváků: 12; zásahy brankářů: Daniel Castrillo ? - Matěj Chabr ?; po třetinách: 2:3, 3:2, 1:3;
45:00
44:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Petr Kolovratník, asistoval Lukáš Láník (6:8).
44:07
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matyáš Gary Novák, asistoval Matěj Zienert (5:8).
42:06
Vyloučen hráč Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:06
Vyloučen hráč Matěj Kučerka družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nesportovní chování.
41:40
Vyloučen hráč Matěj Moravec družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
41:13
Vyloučen hráč Jakub Hauf družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
39:48
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert z trestného střílení (5:7).
34:53
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Kučerka, asistoval Adam Křivánek (5:6).
32:45
30:00
30:00
24:42
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Hauf bez asistence (5:5).
23:13
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník, asistoval Jiří Klokočník (4:5).
21:41
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník bez asistence (3:5).
17:20
Timeout TJ Lokomotiva Louny
17:20
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matyáš Gary Novák bez asistence (2:5).
17:03
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Patrik Nachmüller, asistoval Adam Křivánek (2:4).
15:20
Vyloučen hráč Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
15:20
Vyloučen hráč Tomáš Barna družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:54
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna, asistoval Matěj Kučerka (2:3).
07:10
Vyloučen hráč Jan Polák družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
06:49
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Jakub Hauf (2:2).
06:26
Vyloučen hráč Adam Křivánek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
05:35
03:15
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna, asistoval Jakub Netušil (1:1).
02:54
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:09
01:40
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Jan Polák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Matyáš Gary Novák, Matěj Zienert, Jakub Netušil, Tomáš Barna, Vojtěch Jandečka
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Daniel Castrillo; hráči v poli: Martin Čonka, Jakub Laurich, Petr Kolovratník, Filip Klauber, Jan Polák