4:1
5:1
- : -

SK K2 Prostějov - FBC Playmakers Prostějov 15:2
3. Stanislav Elsner, 5. Miroslav Bukovan, 6. Michal Glacner, 7. Ondřej Schön, 11. Michal Glacner, 12. Jakub Godla, 16. Jakub Godla, 16. Adam Bakule, 18. Ondřej Schön, 20. Adam Bakule, 26. Adam Bakule, 28. Michal Glacner, 30. Ondřej Burget, 32. Ladislav Ševčík, 33. Stanislav Elsner - 17. Petr Martinek, 33. Filip Schuster; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Kouřil ? - Miroslav Vatter ?; po třetinách: 6:0, 4:1, 5:1;
36:00
32:52
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Filip Schuster bez asistence (15:2).
32:08
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Jakub Godla (15:1).
31:36
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ladislav Ševčík, asistoval Jakub Godla (14:1).
29:42
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Burget, asistoval Ondřej Schön (13:1).
27:53
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michal Glacner, asistoval Jakub Godla (12:1).
25:26
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Bakule, asistoval Miroslav Bukovan (11:1).
24:44
Vyloučen hráč Jakub Sonnevend družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hra na zemi.
24:00
24:00
19:01
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Bakule, asistoval Tomáš Veselý (10:1).
18:34
Vyloučen hráč Jakub Sonnevend družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
17:05
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Schön, asistoval Lukáš Beran (9:1).
16:44
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Petr Martinek, asistoval Filip Šubrt (8:1).
15:53
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Bakule, asistoval Ondřej Burget (8:0).
15:26
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Godla, asistoval Michal Glacner (7:0).
12:00
12:00
11:48
10:12
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michal Glacner, asistoval Jan Grepl (5:0).
07:14
Vyloučen hráč Filip Schuster družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
06:24
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Schön, asistoval Michal Glacner (4:0).
05:09
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michal Glacner bez asistence (3:0).
04:34
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Miroslav Bukovan, asistoval Ondřej Burget (2:0).
02:53
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Petr Frýda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Bienek a Tomáš Kluska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Playmakers Prostějov:
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Martin Kouřil; hráči v poli: Jakub Godla, Tomáš Veselý, Michal Glacner, Stanislav Elsner, Jan Grepl