1:2
1:2
- : -

TJ Postřelmov - SK K2 Prostějov 5:5
2. Václav Holík, 5. Ondřej Stratil, 7. Radim Suchomel, 20. Josef Holan, 25. Radim Suchomel - 9. Miroslav Bukovan, 18. Jakub Godla, 22. Adam Bakule, 30. Miroslav Bukovan, 36. Stanislav Elsner; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 2 + Pavel Holík OS:0; využití: 0:2; diváků: 44; zásahy brankářů: Antonín Mazuch ? - Martin Kouřil ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:2;
36:00
35:07
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Ondřej Burget (5:5).
34:23
Timeout SK K2 Prostějov
33:28
Timeout TJ Postřelmov
33:28
Vyloučen hráč Martin Klimek družstva TJ Postřelmov na 2 minuty za špatné střídání.
29:04
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Miroslav Bukovan, asistoval Stanislav Elsner (5:4).
27:25
Vypadá to, že diváci nejsou s výsledkem, který svítí na kostce vůbec spokojení. Zvládne to tým SK K2 Prostějov zvrátit?!
24:17
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Radim Suchomel, asistoval Petr Holík (5:3).
24:00
24:00
23:39
Fanoušci Prostějova mají dnes mohutnou převahu. Vzkaz od jednoho z diváků "tajné heslo: nos"
21:39
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Bakule, asistoval Miroslav Bukovan (4:3).
20:20
Trenér týmu TJ Postřelmov končí na tribuně, toto utkání se na trenérskou lavičku už určitě nepodívá.
20:18
Vyloučen hráč Radim Suchomel družstva TJ Postřelmov na 2 minuty za nesportovní chování.
20:18
Vyloučen vedoucí Pavel Holík družstva TJ Postřelmov - osobní trest.
19:09
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Josef Holan, asistoval Petr Ptáček (4:2).
18:30
Atmosféra houstne, dokonce dochází i menším potyčkám mezi hráči, zatím bez trestu.
17:20
"Už je tam, už je tam..." burácejí diváci
17:11
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Godla, asistoval Petr Frýda (3:2).
15:44
Hráč Prostějova dostal tvrdý zásah do obličeje.
13:29
Obrovská šance! Jeden z hráčů týmu SK K2 Prostějov míjí úplně odkrytou bránu.
12:12
Utkání sleduje momentálně 44 diváků, no není to úžasné?
12:00
12:00
10:00
V hale se náhle rozbouřili tribuny a není slyšet nic jiného než "Prostějov... Prostějov..."
08:40
Trenér týmu TJ Postřelmov není očividně moc spokojený s obdrženou brankou, dokonce jsme mohli slyšet i ostřejší výrazy ze střídačky tohoto týmu.
08:37
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Miroslav Bukovan, asistoval Tomáš Veselý (3:1).
06:58
04:18
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Ondřej Stratil, asistoval Radim Suchomel (2:0).
01:20
Branku družstva TJ Postřelmov vstřelil Václav Holík, asistoval Petr Holík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Martin Kouřil; hráči v poli: Petr Frýda, Jakub Godla, Ondřej Schön, Adam Bakule, Jan Grepl