2:1
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - Fbc Excalibur Šternberk 4:3
22. Ondřej Kowalik, 24. Maxim Šefčík, 36. Marek Mitaš, 38. Filip Brauner - 15. Adam Kupka, 18. Adam Kupka, 33. Jan Večerka; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Raška ? - Jan Vorálek ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:1;
45:00
44:30
Timeout FBC Přerov
40:47
Timeout Fbc Excalibur Šternberk
37:00
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Filip Brauner, asistoval Maxim Šefčík (4:3).
35:42
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Marek Mitaš, asistoval Ondřej Kowalik (3:3).
32:45
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka, asistoval Antonín Koryťák (2:3).
30:00
30:00
24:27
Vyloučen hráč Jindřich Novák družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:49
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Maxim Šefčík, asistoval Ondřej Foldyna (2:2).
21:21
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Marek Mitaš (1:2).
17:22
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Adam Kupka, asistoval Jan Večerka (0:2).
16:46
Vyloučen hráč Michal Bělaška družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:55
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Excalibur Šternberk:
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Matěj Ševčík, Filip Brauner, Ondřej Foldyna, Tobiáš Pavliš, Jakub Zdráhal