1:1
3:1
- : -

FbK Horní Suchá - TJ Slovan Havířov 4:7
17. Samuel Řezáč, 27. Jakub Spusta, 29. Radim Szegecs, 36. Samuel Řezáč - 1. Ondřej Kravčík, 4. Václav Kyc, 4. Matěj Kravčík, 9. Václav Kyc, 9. Daniel Vávrů, 15. Matěj Kravčík, 30. Ondřej Kravčík; rozhodčí: Ondřej Gábzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Kořének ? - Lukáš Metlík ?; po třetinách: 0:5, 1:1, 3:1;
36:00
35:17
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Samuel Řezáč, asistoval Jakub Kos (4:7).
33:05
Branku v přesilovce jsme neviděli ani tentokrát. Dočkáme se ji v tomto zápase?
31:05
Vyloučen hráč Filip Tomanec družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
29:54
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Kravčík, asistoval Matěj Kravčík (3:7).
29:54
Souhra dvou bratrů dopadla úspěšně a tak dávaji gol v oslabení.
28:20
Vyloučen hráč Daniel Sojka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za zdržování hry.
28:02
Timeout TJ Slovan Havířov
28:01
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Radim Szegecs, asistoval Jakub Kos (3:6).
28:01
Kos našl nádherně volného Szegecse a ten nekompromisně promělni. Trenér Slovanu asi zační mít obavy a proto si vyžádal oddechový čas.
26:17
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jakub Spusta bez asistence (2:6).
26:17
Spusta skoruje z udéru z poloviny hřiště. Opřel se do toho jak kdyby vytahoval Kapustu z hlíny.
24:00
24:00
22:07
Timeout FbK Horní Suchá
22:07
Vyloučen hráč Matěj Kravčík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
20:20
Kořenek si asi něco přiimíchal do pití protože za tyhle zákroky by se nestyděl ani Souček.
16:09
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Samuel Řezáč, asistoval Tomáš Šurik (1:6).
16:09
Krásnou přihrávkou za obranu ted´našel ŠURIK ŘEZÁČE a snižujou stav na 1:6 Same tatka bude mít radost ;)
14:52
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Andrej Kolář (0:6).
14:52
Krásné solo předvedl Matěj Kravčík když sebral míčk ve svém rohu a dostaal se až před Kořenka ten však marně promáchl svou pravačkou
12:00
12:00
10:52
Suchá výhodu nevyužila a stav zůstává 0:5
08:52
Vyloučen hráč Daniel Tvardek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
08:52
Suchá má výhodu v podobě přesilové hry.
08:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Daniel Vávrů, asistoval Ondřej Lipina (0:5).
08:05
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Kyc, asistoval Ondřej Kravčík (0:4).
08:05
Krásnou kombinaci Kravčíka a Kyce završili golem. Hosté vedou 4:0.
05:35
Vyloučen hráč Tereza Buchtelová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání.
05:35
Suchá špatně vystřídala a proto jde Buchtelová na dvě minutý.
03:29
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Václav Kyc (0:3).
03:19
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Kyc z trestného střílení (0:2).
03:19
Z výhody ze prospěch Slovanu byl nájezd. Kyc nekompromisně proměnil a stav je 0:2
03:01
Tomáš ŠURIK dnes není ve formě a z malého brankoviště přestřelil bránu. Po bráchovi asi není :/
00:48
00:48
Hned první útok Hostů završil golem Kravčík. Stav je po necelé minutě 0:1
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gábzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov:
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Dominik Kořének; hráči v poli: Tereza Buchtelová, Vítek Chobot, Samuel Řezáč, Radim Szegecs, Jakub Kos
00:00
Zdravím diváky kvalitního florbalu.
00:00
Oba týmy už jsou připraveni na hrací ploše a čeká se na úvodní hvizd rozhodčích.