1:3
2:1
- : -

Fbc Excalibur Šternberk - FBC Vikings Kopřivnice 4:4
13. Jan Večerka, 16. Jan Večerka, 37. Roman Fiala, 43. Jan Večerka - 19. Jiří Trčka, 21. Jakub Kostelník, 26. Jiří Trčka, 42. Jiří Trčka; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Vorálek ? - Filip Grill ?; po třetinách: 1:0, 1:3, 2:1;
45:00
42:51
Timeout Fbc Excalibur Šternberk
42:51
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka, asistoval Jakub Suchý (4:4).
41:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Trčka bez asistence (3:4).
36:29
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Roman Fiala bez asistence (3:3).
30:00
30:00
25:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Trčka, asistoval Jakub Kostelník (2:3).
20:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník bez asistence (2:2).
20:01
Vyloučen hráč Jiří Šimek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
18:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Trčka, asistoval Jan Goršanov (2:1).
17:40
Vyloučen hráč Adam Kupka družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za zdržování hry.
15:29
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka, asistoval Jan Večerka (2:0).
15:00
15:00
12:28
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka bez asistence (1:0).
06:57
Vyloučen hráč Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Jan Goršanov, Jiří Trčka, Jakub Kostelník, Vojtěch Žáček, Vít Buzek