1:4
1:1
- : -

DDM Stod - Pohodový 100D - FORZA Tatran 3:6
9. Jaroslav Honc, 19. Jan Mašek, 29. Petr Kudrnovský - 6. Petr Ďarmek, 13. Lukáš Zeman, 14. Vojtěch Šust, 18. Vladimír Fuchs, 24. Juraj Šádek, 30. Patrik Kopřiva; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Jan Brak; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Josef Capoušek ? - Milan Karšňák ?; po třetinách: 1:1, 1:4, 1:1;
36:00
29:45
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Patrik Kopřiva, asistoval Martin Kostiha (3:6).
28:53
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Petr Kudrnovský, asistoval Jaroslav Honc (3:5).
24:00
24:00
23:36
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Juraj Šádek, asistoval Martin Kostiha (2:5).
18:13
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Jan Mašek, asistoval Jaroslav Honc (2:4).
17:49
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vladimír Fuchs, asistoval Martin Kostiha (1:4).
13:51
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vojtěch Šust, asistoval Petr Ďarmek (1:3).
12:25
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Lukáš Zeman, asistoval Vojtěch Šust (1:2).
12:00
12:00
08:48
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Jaroslav Honc, asistoval Jan Mašek (1:1).
05:26
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Petr Ďarmek, asistoval Lukáš Zeman (0:1).
03:36
Vyloučen hráč Jaroslav Honc družstva DDM Stod - Pohodový 100D na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů FORZA Tatran: brankář: Milan Karšňák; hráči v poli: Petr Ďarmek, Patrik Kopřiva, Juraj Šádek, Ondřej Klíma, Martin Kostiha