3:2
2:2
- : -

FBC Dynamo Strakonice - FA Č. Budějovice B 9:8
4. Martin Steinocher, 7. Jiří Moravec, 10. Lukáš Kurz, 14. Jan Lang, 16. Václav Hrdina, 26. Radek Sýkora, 30. Lukáš Kurz, 44. Martin Steinocher, 45. Lukáš Kurz - 1. Pavel Formánek, 9. Jakub Malecha, 10. Pavel Formánek, 13. Jakub Vyhnálek, 26. Pavel Formánek, 29. Pavel Formánek, 39. Pavel Formánek, 44. Pavel Formánek; rozhodčí: Jan Koutník - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Prokopius ? - Štěpán Kopačka ?; po třetinách: 4:4, 3:2, 2:2;
44:23
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Lukáš Kurz z trestného střílení (9:8).
43:53
Vyloučen hráč Robert Turinský družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za blokování hokejky.
43:48
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Martin Steinocher, asistoval Lukáš Kurz (8:8).
43:23
Timeout FBC Dynamo Strakonice
43:23
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Pavel Formánek, asistoval Jakub Malecha (7:8).
43:02
Vyloučen hráč Lukáš Kurz družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za sekání.
38:42
32:23
Vyloučen hráč Radek Sýkora družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:13
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Lukáš Kurz, asistoval Tomáš Prokopius (7:6).
28:44
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Pavel Formánek bez asistence (6:6).
25:47
25:12
Timeout FA Č. Budějovice B
25:12
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Radek Sýkora, asistoval Dušan Andrle (6:4).
24:41
Vyloučen hráč Jakub Vyhnálek družstva FA Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
19:12
Vyloučen hráč Jakub Vyhnálek družstva FA Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:50
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Václav Hrdina, asistoval Martin Steinocher (5:4).
15:00
15:00
13:52
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jan Lang, asistoval Václav Hrdina (4:4).
12:27
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vyhnálek, asistoval František Šulista (3:4).
11:55
Vyloučen hráč Martin Steinocher družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za sekání.
09:34
09:07
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Lukáš Kurz, asistoval Radek Sýkora (3:2).
08:22
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Jakub Malecha, asistoval Miroslav Joza (2:2).
06:46
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jiří Moravec, asistoval Lukáš Kurz (2:1).
06:31
Vyloučen hráč Miroslav Joza družstva FA Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:10
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Martin Steinocher, asistoval Jiří Moravec (1:1).
00:05
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Pavel Formánek, asistoval Miroslav Joza (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koutník a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FA Č. Budějovice B:
00:00
Line-up domácích FBC Dynamo Strakonice: brankář: Tomáš Prokopius; hráči v poli: Martin Popela, Robert Turinský, Jaroslav Doležal, Jan Lang, Jiří Moravec