1:4
0:3
- : -

FA Č. Budějovice U23 - FBC Dynamo Strakonice 2:11
15. Michal Mojžíš, 24. Tomáš Holický - 4. Lukáš Kurz, 8. Lukáš Kurz, 12. Martin Steinocher, 15. Martin Steinocher, 19. Jan Lang, 20. Václav Hrdina, 21. Jaroslav Doležal, 25. Martin Steinocher, 39. Jan Lang, 44. Martin Steinocher, 45. Dušan Andrle; rozhodčí: Jan Koutník - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:4 + Radek Sýkora 5; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Kačer ? - Tomáš Prokopius ?; po třetinách: 1:4, 1:4, 0:3;
44:53
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Dušan Andrle bez asistence (2:11).
44:20
Vyloučen hráč Lukáš Kurz družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za sekání.
43:05
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Martin Steinocher, asistoval Tomáš Prokopius (2:10).
42:46
Vyloučen hráč Radek Sýkora družstva FBC Dynamo Strakonice na 5 minut za hrubost.
41:54
Vyloučen hráč Martin Popela družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:35
Vyloučen hráč Jaroslav Doležal družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:45
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jan Lang, asistoval Lukáš Kurz (2:9).
36:56
Vyloučen hráč Tomáš Holický družstva FA Č. Budějovice U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
28:02
Vyloučen hráč Michal Mejdrech družstva FA Č. Budějovice U23 na 2 minuty za blokování hokejky.
24:56
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Martin Steinocher, asistoval Václav Hrdina (2:8).
23:03
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Tomáš Holický, asistoval Jan Novotný (2:7).
20:55
Timeout FA Č. Budějovice U23
20:55
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jaroslav Doležal bez asistence (1:7).
19:46
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Václav Hrdina, asistoval Radek Sýkora (1:6).
18:12
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jan Lang, asistoval Robert Turinský (1:5).
15:00
15:00
14:45
Branku družstva FA Č. Budějovice U23 vstřelil Michal Mojžíš, asistoval Jan Novotný (1:4).
14:27
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Martin Steinocher, asistoval Radek Sýkora (0:4).
11:47
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Martin Steinocher, asistoval Lukáš Kurz (0:3).
07:45
Vyloučen hráč Robert Turinský družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za blokování hokejky.
07:25
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Lukáš Kurz, asistoval Martin Popela (0:2).
03:30
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Lukáš Kurz, asistoval Martin Steinocher (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koutník a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dynamo Strakonice: brankář: Tomáš Prokopius; hráči v poli: Dušan Andrle, Lukáš Kurz, Jan Lang, Václav Hrdina, Martin Steinocher