4:0
0:0
- : -

RUDÝ KONĚ Horažďovice - Florbal Slavoj Tachov 6:4
7. Lukáš Tůma, 14. Petr Panuška, 18. Jakub Křišťán, 21. Martin Petržilka, 27. Jiří Stulík, 29. Martin Petržilka - 2. Petr Metlička, 5. Patrik Knopf, 6. Rudolf Chrastina, 12. Rudolf Chrastina; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Luděk Lejba; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Václav Chaluš 16 - Petr Kučera 8, Karel Bluma ?; po třetinách: 2:4, 4:0, 0:0;
45:00
44:59
Domácí se právě radují z výhry a to i bez ztraceného zubu.
43:58
Po další střele Tachova končí balon za brankou domácích.
43:18
Stejně tak, jako teče čas, tečou i nervy hráčům v poli.
42:26
Čas se krátí a Tachov se tak snaží střílet z každé pozice. Bohužel domácí branku jen obstřelují.
41:55
Vrba se po individuální akci dostal až k zakončení, brankář domácích ale drží aktuální stav.
41:01
Metlička chtěl ukázat, že se přes něj nikdo nedostane a posílá tak soupeře předčasně na střídačku.
40:05
Bluma právě vytáhl další skvělý zákrok a drží tak ještě naděje Tachova.
39:47
Začíná krátká přesilová hra domácích.
38:47
Sedlák se pokusil o střelu při hře 4 na 4, ta bohužel nenašla cíl.
38:17
Vyloučen hráč Michal Vrba družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za nesportovní chování.
38:11
Hostující hráč Vrba putuje na trestnou za řeči.
37:37
Vyloučen hráč Jiří Stulík družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice na 2 minuty za sekání.
37:37
Jasný faul domácího hráče. Hosté tak budou hrát přesilovou hru.
36:49
Šindelář se ocitl sám před brankou, bohužel mu míček odskakuje z čepele.
35:43
Na druhé straně se teď parádním zákrokem vytáhl brankář Tachova a zamezil tak brance z protiútoku.
35:11
Jakub Křišťan se teď zpoza brány snažil o přihrávku, ta bohužel nenašla adresáta.
34:33
Tachov se snaží střílet, avšak buď je střela blokována a nebo končí daleko od branky.
29:59
Po ukončení druhé části se domácí celek shlukuje na hřišti. Že by hledali štěstí?
28:53
Branku družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice vstřelil Martin Petržilka bez asistence (6:4).
26:28
Branku družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice vstřelil Jiří Stulík, asistoval Jan Procházka (5:4).
23:00
Perlička ze zápasu. Vyloučený hráč domácích během faulu ztratil svůj zub na palubovce. Při otázce,jestli smí hledat svůj ztracený zub, přišla pohotová odpověď rozhodčího. "můžeš tu chodit ale ne moc, hledej zub".
22:28
Vyloučen hráč Martin Petržilka družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice na 2 minuty za hra rukou.
20:18
Branku družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice vstřelil Martin Petržilka, asistoval Lukáš Tůma (4:4).
17:37
Vlastní branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Jakub Křišťán (3:4).
15:00
15:00
13:41
Branku družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice vstřelil Petr Panuška, asistoval Martin Petržilka (2:4).
13:03
Vyloučen hráč Rudolf Chrastina družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za blokování hokejky.
11:08
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Rudolf Chrastina, asistoval Jakub Vlasák (1:4).
10:25
Vyloučen hráč Martin Petržilka družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice na 2 minuty za sekání.
06:51
Branku družstva RUDÝ KONĚ Horažďovice vstřelil Lukáš Tůma bez asistence (1:3).
05:36
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Rudolf Chrastina, asistoval Tomáš Matouš (0:3).
04:49
Vyloučen hráč Jaroslav Jánošík družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za blokování hokejky.
04:06
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Patrik Knopf, asistoval Michal Vrba (0:2).
01:10
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Petr Metlička, asistoval Tomáš Matouš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Tomášek a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slavoj Tachov: brankář: Petr Kučera; hráči v poli: Marek Sedlák, Vladislav Klouda, Jaroslav Jánošík, Pavel Vojtuš, Pavel Žalud