1:1
1:5
- : -

FbK Horní Suchá - 1. FBC Karviná 4:8
5. Viktor Pawlas, 7. Benjamín Kucharczyk, 23. Tomáš Šurik, 29. Tomáš Šurik - 9. Šimon Jandák, 11. Šimon Jandák, 19. Šimon Jandák, 26. Šimon Jandák, 30. Šimon Jandák, 31. Šimon Jandák, 34. Ondřej Pluhař, 36. Adam Chlebík; rozhodčí: Vít Morkes - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím ? - Lukáš Gola ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:5;
36:00
35:11
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Adam Chlebík bez asistence (4:8).
33:24
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Ondřej Pluhař, asistoval Adam Chlebík (4:7).
32:55
Vyloučen hráč Jakub Spusta družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
30:42
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Šimon Jandák, asistoval Samuel Strakoš (4:6).
29:07
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Šimon Jandák, asistoval Matyas Basta (4:5).
28:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Šurik, asistoval Samuel Řezáč (4:4).
25:11
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil Šimon Jandák, asistoval Ondřej Pluhař (3:4).
24:00
24:00
23:08
Vyloučen hráč Samuel Řezáč družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za zdržování hry.
22:22
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Šurik, asistoval Jakub Kos (3:3).
21:53
Vyloučen hráč Jakub David družstva 1. FBC Karviná na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:43
12:00
12:00
10:31
08:41
06:25
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Benjamín Kucharczyk bez asistence (2:0).
04:42
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Viktor Pawlas, asistoval Filip Tomanec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC Karviná:
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Vojtěch Vilím; hráči v poli: Vítek Chobot, Viktor Pawlas, Jakub Kos, Filip Burgert, Samuel Řezáč