4:1
1:0
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - Z.F.K. AQM Petrovice 6:3
6. Jakub Vyviál, 13. Ondřej Šimík, 15. Ondřej Šimík, 20. Jakub Vyviál, 24. Jakub Gistinger, 35. Jakub Gistinger - 1. Dominik Herman, 8. David Mácha, 14. Petr Vojkůvka; rozhodčí: Jan Piško - Lukáš Vaněk; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková ? - Rostislav Křevký ?; po třetinách: 1:2, 4:1, 1:0;
36:00
34:38
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger, asistoval Jakub Vyviál (6:3).
23:20
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger, asistoval Ondřej Šimík (5:3).
22:58
Vyloučen hráč Dominik Herman družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za zdržování hry.
21:23
Vyloučen hráč David Mácha družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za blokování hokejky.
19:56
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Vyviál, asistoval Ondřej Šimík (4:3).
14:11
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ondřej Šimík, asistoval Jakub Gistinger (3:3).
13:37
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Vojkůvka, asistoval Oldřich Hanák (2:3).
12:20
12:00
12:00
07:52
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil David Mácha, asistoval Nicola Raszyková (1:2).
05:09
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Vyviál, asistoval Lukáš Pavlas (1:1).
00:43
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Herman, asistoval Petr Vojkůvka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Piško a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice:
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Daniel Válek, Ladislav Zdržava, Jakub Šnajder, Jakub Gistinger, Radek Kohut