2:2
2:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC Liberec B 4:3
3. Jan Vokáč, 9. Jan Vokáč, 21. Erik Kocur, 22. Martin Dvořák - 3. Jan Radek Bachtík, 3. Dominik Klimeš, 23. Adam Zoubek; rozhodčí: Jan Vanik - Marek Pohunek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Ondřej Fuňák 8, Lukáš Vostárek 6 - Oliver Sýkora 4, Vilém Svrček 4; po třetinách: 2:2, 2:1;
24:00
22:44
Timeout FBC Liberec B
22:27
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Adam Zoubek, asistoval Richard Mizera (4:3).
21:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Jan Vokáč (4:2).
20:32
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur bez asistence (3:2).
08:12
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Erik Kocur (2:2).
06:27
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Jan Vokáč.
05:28
Vyloučen hráč Aneta Weissová družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:53
Vyloučen hráč Dominik Klimeš družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Martin Dvořák (1:2).
02:41
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Klimeš, asistoval Petr Kukla (0:2).
02:00
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Radek Bachtík, asistoval Eduard Smetana (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vanik a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B:
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Ondřej Fuňák; hráči v poli: Martin Dvořák, Lukáš Kaprhál, Jan Vokáč, Denis Mademlis, Lukáš Balín