3:1
0:2
0:0

Prague Tigers - zucastnise.cz Tatran Střešovice 3:4pn
2. Jakub Pluhař, 2. David Veleba, 7. Jakub Pluhař - 10. Michal Malhocký, 17. Daniel Péc, 26. Daniel Péc, N Vilém Šmídl; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Norek ?, Michal Norek ? - Adam Draslar ?, Adam Draslar ?; po třetinách: 3:1, 0:2, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice hráč Vilém Šmídl a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice hráč Matěj Čelakovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice hráč Daniel Péc a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Michal Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč David Veleba , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč Jakub Pluhař a vstřelil gól.
25:03
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Daniel Péc bez asistence (3:3).
21:50
Timeout zucastnise.cz Tatran Střešovice
16:09
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Daniel Péc, asistoval Jan Karel Matějka (3:2).
16:07
Vyloučen hráč Jan Hiblbauer družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
15:24
Vyloučen hráč Jan Gross družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou.
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Norek družstva Prague Tigers
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Draslar družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice
13:00
13:00
09:12
Branku družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice vstřelil Michal Malhocký bez asistence (3:1).
06:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Pluhař, asistoval Kryštof Schovánek (3:0).
01:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Veleba, asistoval Jakub Pluhař (2:0).
01:32
Vyloučen hráč Jakub Lisa družstva zucastnise.cz Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.