2:1
5:0
- : -

1. MVIL Ostrava WOOW - Florbal Primátor Náchod 9:1
6. Jakub Mechel, 15. Adam Tesárek, 31. Adam Tesárek, 35. Adam Tesárek, 49. Jakub Mechel, 52. Richard Klimek, 53. Denis Kubiczek, 56. Lukáš Svačinka, 57. Jakub Robenek - 26. Vojtěch Bureš; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 20 - Vlastimil Skalický 10, Matěj Stuchlík 2; po třetinách: 2:0, 2:1, 5:0;
60:00
Počet střel v 3. třetině: Domácí: 10, Hosté: 14.
60:00
Počet střel celkem: Domácí: 20, Hosté: 21.
60:00
Komentář domácích(Tomáš Svačinka): Dneska jsme hráli s čistou hlavou, podle toho to vypadalo. Nepřipustili jsme hru soupeře a vnutili jim naši hru. Byli jsme produktivní a efektivní, za to chci kluky pochválit. Každopádně to je jenom 2:1 a zítra se musíme připravit na další zápas. Díky fantastickým divákům, soupeři a rozhodčím.
60:00
Komentář hostů(Tomáš Třešňák): Utkání rozhodlo velké množství chyb v naší obranné fázi. Zítra musíme být daleko lepší, pokud chceme pomýšlet na vyrovnání série. Stav je série je 2:1, nic víc nic míň. Zítra budeme silnější.
60:00
59:35
Kdo by to byl čekal. MVIL se ujme vedení v sérii.
57:58
Černý nechal Janouška doma a střílí jenom do Kořínka.
57:19
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
56:41
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Michal Sládek (9:1).
56:41
Robenek vyhnal Skalického z branky.
55:46
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Lukáš Svačinka, asistoval Jakub Mechel (8:1).
55:46
Svačinka obkličkoval 3 protihráče, narazil si s Mechelem a dává gól.
53:49
Čížek podržel moc mezerník a míček skončil v časomíře.
52:58
Timeout Florbal Primátor Náchod
52:38
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Denis Kubiczek, asistoval Tomáš Kubíček (7:1).
52:38
Solidní sprcha pro hosty. Kubíček našel Kubiczka, nebo naopak?
51:29
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Richard Klimek, asistoval Michal Sládek (6:1).
51:29
Sládek našel žabkou Klimka a je tady další gól.
51:15
Jurdzin trefil dvoumetrový centr přesně, ale mimo branku.
50:49
Bude otočka?
49:31
Bureš znovu v akci, Kořínek hodil zákrok.
48:37
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Mechel, asistoval Denis Kubiczek (5:1).
48:37
No. Kubiczek netrefil branku, ale zadní mantinel. Všudypříchodný dorazil míček do brank.y
47:53
Nemastné neslané od domácích.
46:31
SPOILER! Nejlepší hráč domácích Lacina. Magická dvacítka.
46:15
Vyloučen hráč Jakub Téra družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
45:05
Sládek se už na to nemohl dívat, vzal míček projel hřiště, ale střílel jenom do Skalického.
43:53
Adámek se objevil na hřišti, ale střela postrádala kvalitu.
43:14
Bureš vysoko ze vzduchu, střela skončila v bufetu.
41:40
Kořínek 2 suprové zákroky. Bureš si hází popel na hlavu.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Stuchlík družstva Florbal Primátor Náchod
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Domácí: 5, Hosté: 5.
40:00
39:30
Pěkný brejk v podání hostů, Bureš střílel, ale Kořínek reflexivně ramenem vyráží.
38:00
Náchod přidal trochu kvality na balón.
36:36
Oba týmy prokazují technické dovednosti.
34:35
Mario Lemieux domácího týmu objel Skalického, ale do branky nenamířil.
34:01
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Jakub Robenek (4:1).
34:01
Tesárek hattrick.
33:35
Super podívaná. Osobka přes celé hřiště.
32:35
4 na 4. Posledně se to domácím vymstilo.
32:34
32:34
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
30:35
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Michal Sládek (3:1).
30:35
Tesárek si narazil se Sládkem a je to o dva góly.
30:01
Sládek vyslal Klimak na steč, Skalický dobrým pohybem nechal Klimka vystřelit mimo.
29:41
Hráli jsme kličkovanou. Světlík kolem Kotzura, pak Kouba kolem Světlíka.
27:56
Smrčka vyběhunl do útoku, hledal zlého muže Klimka, ale míček skončil v rohu.
25:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jonáš Mědílek (2:1).
25:26
Bureš dostal pěknou nahrávku, nerozpakoval se a trefil to Kořínkovi pod břevno.
23:16
Hranický poslal projektil na branku, Skalický zákrok.
22:30
Hosté nic nevymysleli.
20:50
Přesilovka i pro Náchod, Klimek poslal Mědílka do mantinelu.
20:34
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí: 5, Hosté: 2.
20:00
19:20
MVIL většinu času na balónku. Po celou třetinu.
16:29
Jesle! Ukázkové 1 na 1 od Mědílka proti Robenkovi.