1:1
6:0
- : -

1. MVIL Ostrava WOOW - Florbal Primátor Náchod 8:1
16. Michal Sládek, 25. Richard Klimek, 41. Jan Hranický, 49. Jakub Robenek, 54. Jan Hranický, 55. Michal Sládek, 55. Richard Klimek, 58. Michal Sládek - 37. Vojtěch Bureš; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 17 - Vlastimil Skalický 12; po třetinách: 1:0, 1:1, 6:0;
60:00
Počet střel celkem: Domácí: 20, Hosté: 18.
60:00
Počet střel v 3. třetině: Domácí: 10, Hosté: 2.
60:00
Komentář domácích(Tomáš Svačinka):Dnešní opatrný zápas zlomily přesilovky, ve kterých jsme se štěstím byli produktivní než soupeř. Děkuji fantastickým divákům, kteří nás hnali dopředu, díky rozhodčím a soupeři za zápas. Za víkend 17:2, co dodat.
60:00
Komentář hostů(Tomáš Třešňák): Z našeho pohledu krutý zápas, podobný jako včera, který rozhodla efektivita domácích. Bohužel s jedním vstřeleným gólem nemůžeme vyhrát. Musím souhlasit s kolegou, že přesilovky převážely misky vah na stranu domácích. Úterní zápas bude opět vyrovnaný a budou rozhodovat maličkosti. Budeme určitě lepší a ve čtvrtek se vrátíme do Ostravy. Díky soupeři a rozhodčím a divákům.
60:00
59:50
A Sládek málem přidal další gól.
58:05
Fanoušci v hale chtějí 10. gól.
57:04
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Sládek, asistoval Filip Slovák (8:1).
57:04
Sládek kompletuje hattrick střelou do prázdné branky.
56:15
Klimek hrubo přestřelil. Mohl mít hattrick.
55:42
Svačinka přeloboval celé hřiště včetně branky.
54:44
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
54:44
Vyloučen hráč Marek Čížek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
54:44
Jeden kopl do druhého a nám se to tady zbytečně prodlužuje.
54:31
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Richard Klimek, asistoval Michal Sládek (7:1).
54:31
To samé v bledě modrém. Tentokrát Klimek do prázdné branky.
54:18
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Sládek, asistoval Denis Kubiczek (6:1).
53:14
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Šimon Kouba (5:1).
53:14
Kouba obstřelil Juhásze, míček se odrazil k Hranickému, který bez problémů skóruje.
52:00
Skalický si teď připsal další 2 zákroky.
51:16
Náchod si to dal trochu rychleji a málem z toho byl gól.
50:00
První přesilovka pro hosty.
49:59
Vyloučen hráč Denis Kubiczek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
48:31
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Adam Tesárek (4:1).
48:31
Velká smůla pro hosty. Černý mohl dát gól v oslabení, z následného brejku Robenek doráží míček za Skalického.
46:48
Vyloučen hráč Vojtěch Bureš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
46:07
Světlík trefil tyčku!
45:01
Grulich se nenechal oběhnout Jurdzinem a Náchod začne další akci.
43:45
Sládek nesobecky přihrál Kubíčkovi, ale druhý jmenovaný míček netrefil.
43:18
Levou botu má Vlček červenou a pravou má modrou.
42:29
A kvalitu oba týmy asi nechaly v šatně, protože nejdřív odskočil míček Čížkovi a pak Kouba netrefil míček.
41:55
Jedna zajímavost. Vlček má každou botu jinou. Jednu modrou a druhou červenou.
41:30
Vlček vystřelil jenom do Kotzura.
40:34
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Jakub Robenek (3:1).
40:34
Robenek našel rozběhnutého Hranického a je to gól.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Domácí: 3, Hosté: 8.
40:00
39:05
Bureš při chuti. Kořínek vyrazil někam pod sebe a Světlíkovi chyběly milimetry.
38:50
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
38:50
Savický to udělal moc okatě. Jde si sednout na dvě minuty.
37:50
Konečně to je vzrůšo. Čejpa se ocitl na zemi po knock-outu od Kořínka.
36:51
Náchod ožil a pardubický útok Černý-Savický teď měl 3 střely.
36:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jonáš Mědílek (2:1).
36:29
Už jsem chtěl napsat, že to je nuda. Ale Bureš snižuje po střele 20 nad led.
35:00
Domácí zamkli hosty před brankou. Nebyla z toho žádná střela.
32:38
Ztratilo to kvalitu. Náchod se snaží vyrovnat, ale obrana domácích nepřipouští moc střel.
31:50
Kotzur dostal trochu více času, ale střela se vůbec nevyvedla.
30:23
Robenek natáhnul z půlky, ale míček skončil mimo palubovku.
28:34
Klimek zahrál nacvičenou akci pouze do Čečetky. Čečetka pak jenom vystřelil do Kořínka.
28:14
Savický s Černým to moc pěkně nevyřešili. 2 na 1 skončilo v Kořínkovi.
27:56
Hranický netrefil skákavou příhrávku od Sládka.
26:35
Čejpa se zmocnil balónku, Robenka obehrál, Smrčku už ne.
26:12
První přesilovka. Provinil se Mědílek.
26:11
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
24:13
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Richard Klimek, asistoval Adam Tesárek (2:0).
24:13
Bureš jen tak odpálil míček. Zmocnil se ho Tesárek, který našel volného Klimka a je to o dva góly.
23:29
Jurdzin přehnal sebevědomí a Bureš mu jednoduše vzal míček. Z následné akce, nic nebylo.
22:00
Adámek držel 15 sekund balónek v rohu. Juhásze to přestalo bavit, vzal mu ho a míček mají hosté.
20:49
Bureš dostal křídla a proletěl kolem Robenka. Střela se však dostala jenom na zadní mantinel.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí: 7, Hosté: 8.
20:00
18:00
Čejpa hodil tak silný granát, že se to od Bureše jenom odrazilo.
17:31
Grulich místo brejku zvolil návrat do obrany.
15:55
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Sládek, asistoval Richard Klimek (1:0).
15:55
Juhász trefil břevno, v zápětí šel sám Sládek na Skalického a kličkou otevírá skóre dnešního utkání.
15:25
V souboji prvních formací zatim vede ta domácí.
14:04
Mechel po včerejšku při chuti. Tentokrát to ale nemělo prvoligové parametry.
13:12
Vlček z půlky nahodil na Kořínka. Kořínek vyrazil před sebe. Černý měl smůlu a dorážka v brance neskončila.
11:39
Tesárek si oblíbil žabky a jednou takovouhle žabkou našel Sládka, ten to měl ale těžké trefit ze vzduchu.
10:55
Čečetka se snažil vstřelit první gól, ale trefil jenom hrudník Kořínka.
10:22
Tentokrát se Juhász pochlapil a Koubu nepustil do střely.
09:45
Savický se obtočil kolem Tesárka, ale střela Kořínka moc nepřekvapila.
09:04
Domácí stále bez střely na Skalického.
08:01
O hlavu vyšší Juhász se zbytečně zbavil balónku proti Koubovi.
06:36
Tesárek se snažil tečovat střílenou přihrávku, ale míček skončil za mantinelem.
04:35
Náchod se občas dostane na půlku MVILu, ale moc dlouho tam nevydrží.
03:00
Oba týmy si vyměnily pasáž minutky na balónku. Teď ho mají domácí.
02:18
Černý v první akci střílel do Kořínka.
01:42
Mědlíek už drží 30 sekund míček na hokejkce.
00:38
Juhász zablokoval první akci domácích.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Juhász, Marek Čížek, Josef Čejpa, Vojtěch Bureš, Jan Světlík
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Václav Jurdzin, Richard Klimek, Jakub Robenek, Adam Tesárek, Michal Sládek