0:2
0:3
- : -

Hippos Žďár n/S. - Snipers Třebíč 2:6
14. Ondřej Dvořák, 14. Vojtěch Haman - 3. Jan Homolka, 29. Filip Salák, 32. Lukáš Macálka, 45. Lukáš Vlach, 48. Lukáš Vlach, 60. Adam Benáček; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 28 - Petr Brestovský 6, Jan Bazala 13; po třetinách: 2:1, 0:2, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Od druhé třetiny jsme měli utkání pod kontrolou a šli jsme si za vítězstvím. Sice vedeme 2:1 na zápasy, ale nic to neznamená, zítra hrajeme od nuly a musíme si uvědomit že musíme hrát od začátku tak jak jsem hráli. Děkujeme našim divákům za vytvořením domácí atmosféry.
60:00
Komentář trenéra domácích: Jedním slovem: křeč. Zítra je taky den, děkujeme soupeři.
60:00
59:22
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Lukáš Mátl (2:6).
57:17
Přesilovky se dnes domácím opravdu nedaří
56:00
Lukáš Vlach dnes domácím opravdu zatápí a to i při oslabení
55:01
Vyloučen hráč Lukáš Macálka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:35
Domácí konečně začali hrát, pár přihrávek z první a hned je z toho nebezpečná šance
53:02
Timeout Hippos Žďár n/S.
52:45
Dvořák F. úplně sám před bránou, klička sem - tam, ale není to gól ale břevno
50:48
Vyloučen hráč David Salák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
48:40
Sýkora si obhodil tři domácí hráče jako by se nechumelilo a pokračuje v útoku
47:32
Střela Dvořáka F. téměř z nulového úhlu
47:22
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Jaroslav Dlabač (2:5).
47:15
Přesilovku má sice Hippos, ale na míčku se více drží Třebíč
45:36
Vyloučen hráč Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
44:58
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Vojtěch Janata (2:4).
37:40
Vyloučen hráč Michal Kelbler družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hra bez hokejky.
37:16
Hosté se dnes pořádně rozstříleli, ale ne a ne jim to tam spadnout
37:04
Dnešní utkání sleduje 91 diváků, děkujeme!!
31:04
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Lukáš Vlach (2:3).
31:04
Macálka trefuje odkrytou bránu a posílá Třebíč do vedení.
30:32
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za držení.
28:56
Dvořák F. kličkuje s míčkem před vlastní bránou, přichází o něj a je z toho nebezpečná šance pro Třebíč.
28:00
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Filip Salák bez asistence (2:2).
25:45
Ušák z první trefuje pouze Bazalu
22:36
Akrobatický zákrok Kratochvíla
20:50
Máme tu menší problém s časomírou na začátek 2.třetiny, ale máme tu šikovný kluky, kteří nemají vůbec žádný problém s tím jí spravit a může se pokračovat dále.
15:15
Míček poskakoval v chumlu hráčů před Kratochvílovou bránou, situaci zahraňuje až Kafka.
13:56
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Filip Dvořák (2:1).
13:56
Střela nestřela Vojty Hamana propadla až do brány Brestovského
13:08
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Vojtěch Haman (1:1).
13:08
Nenápadná akce Hipposu s krásnou dorážkou Ondřeje Dvořáka nakonec skončila gólem.
07:36
Tři hráči napadají Dvořáka F., ale ti pro něj nejsou překážkou a pokračuje přimočaře na bránu
06:45
Nebezpečná střela Vlacha - Kratochvíl chytá
06:25
Třebíč si dobře drží míček a vyčkává na vhodnou chvíli k útoku
05:02
Karásek byl tvrdě sražen na zem, ale zvedá se a pokračuje ve hře.
03:20
Hostující tým se drží více na míčku.
02:24
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jan Homolka, asistoval Jaroslav Dlabač (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Macálka, Jaroslav Dlabač, Vojtěch Janata, Lukáš Vlach, Lukáš Mátl
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Michal Hrubý, Petr Tlustoš, Jan Ušák, Lukáš Zeisel
00:00
Krásný večer vážení diváci našeho on-line!!! Vítáme vás na zápase téměř o všem - 3. zápas 2. kola play-down - o to, kdo si příští rok zahraje jakž takž slušnou ligu a prales... Jde o víc jak hodně, tož příjemnou počtenou!!!